יום שני , ינואר 27 2020
דף הבית / טקס "מסדר כנפיים" בסניף יהוד-מונוסון

טקס "מסדר כנפיים" בסניף יהוד-מונוסון

אירוע השיא של "כנפיים של קרמבו" התקיים בסניף יהוד-מונוסון, ובו קיבלו החניכים הנרגשים את "הכנפיים". לפני הטקס נערכו ברחבת בית הספר "מורלים" (שירי עידוד) של הפעילים יחד עם החניכים עם הרבה שמחה וברק בעיניים, ואף עין לא נותרה יבשה.

טקס מסדר כנפיים צילום דוברות העירייה
טקס מסדר כנפיים צילום דוברות העירייה

עם הרבה שמחה וברק בעיניים התקיים בשבוע שעבר ביהוד-מונוסון "מסדר כנפיים", אירוע השיא של תנועת "כנפיים של קרמבו".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


וואטסאפ יהוד מונוסון

כנפיים של קרמבו היא תנועת הנוער היחידה מסוגה בארץ ובעולם לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים. התנועה דוגלת בשישה ערכים: אני אוהב, אני ישראלי, אני חבר, אני יכול, אני שייך ואני מוביל. בטקס מסדר הכנפיים מציינים הפעילים את תהליך למידת ערכי התנועה והכרת חזון התנועה. בטקס שהתקיים בסניף התנועה במקיף יהוד עמדו החניכים נרגשים והמתינו לרגע שבו הוענקו להם "הכנפיים".

לפני הטקס נערכו ברחבת בית הספר "מורלים" (שירי עידוד) של הפעילים יחד עם החניכים הנרגשים, ואף עין לא נותרה יבשה. החיבור בין בני הנוער ניכר היטב, והיה ברור שזו שותפות של אמת שבה שני הצדדים מקבלים ונותנים.

מסדר כנפיים של קרמבו צילום דוברות העירייה
מסדר כנפיים של קרמבו צילום דוברות העירייה

סניף יהוד-מונוסון הוא אחד מ-64 סניפים ברחבי הארץ, והוא מונה כ-40 פעילים. "הסניף שלנו הינו מן פסיפס של החברה הישראלית כולה", אמרו פעילי הסניף בטקס מסדר הכנפיים, "יש בו ילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים, יש בו חילונים ודתיים, ובעיקר יש בו שילוב אמיתי וחיים משותפים שמהווים דוגמה ומפת לכולם. הפעילות בתנועה מאפשרת לנו ביחד ליצור מקום ומשמעות לכולם".

אורחת הכבוד במסדר היתה ראש העיר, יעלה מקליס. "אני שמחה מאוד על שהייתי חלק מתהליך הקמת סניף כנפיים של קרמבו ביהוד מונוסון", אמרה מקליס, "התחושה הכי טובה שאדם יכול לקבל היא שהוא רצוי ואהוב בחברה, וכאן אנחנו רואים כמה אהבה מעניקים לילדים וכיצד נותנים הזדמנות שווה לכולם". לאחר הטקס אמרה ראש העיר: "כאדם, כאשה וכראש עיר אני עושה כל שביכולתי כדי ליצור כאן חברה שמשלבת את האחר והשונה בכיתה, במודעות מלאה שקהילה שמקבלת את השונה היא קהילה בריאה יותר, מתוקנת. קהילת תושבי יהוד-מונוסון זו קהילה שבה השלם עולה על סך חלקיו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בית משפט

נהג אוטובוס הורשע בגרימת מותו של תושב אור יהודה