יום רביעי , יוני 3 2020
דף הבית / חדשות חמות / יהוד מונסון מציגה: חניון ציבורי חדש בעיר

יהוד מונסון מציגה: חניון ציבורי חדש בעיר

שני חניונים ציבוריים חדשים ביהוד-מונוסון: מעל 400 מקומות חניה הוסדרו בשנים האחרונות ברחבי העיר

חניון חנה סנש
חניון חנה סנש

בשבוע החולף פתחה עיריית יהוד-מונוסון חניון ציבורי חדש ברחוב חנה סנש בעיר המכיל עשרות מקומות חניה חדשים. החניון משרת עשרות בעלי כלי רחב ברחובות חנה סנש, רמז, ביאליק ושאר רחובות האזור. חניון חדש נוסף שפתחה העירייה ממוקם ברחוב שטרית בעיר ומכיל גם הוא עשרות מקומות חניה ללא תשלום עבור תושבי ותושבות האזור והעיר בכלל. על הקמת החניונים הציבוריים הפרושים ברחבי העיר עומלים לכל אורך השנה אנשי אגף ההנדסה של העירייה.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות יהוד מונוסון  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה – אתר החדשות של בקעת אונו


בשנים האחרונות הקימה עיריית יהוד-מונוסון 12 חניונים ציבוריים חדשים בכל רחבי העיר לרווחת התושבים ולמעלה מ-400 מקומות חניה ללא תשלום, דבר שמקל על בעלי הרכבים בעיר ומשפר את שגרת היום-יום של התושבים. בין החניונים שהוקמו בשנים האחרונות: חניון יהודה הלוי, חניון תת קרקעי במתחם אשכנזי, חניון שבזי, חניון יוספטל-קדושי מצרים, חניון המעפילים, חניון שטרית וכמובן רחוב חנה סנש שנפתח בשבוע האחרון.

ראש העיר יהוד-מונוסון יעלה מקליס בירכה על פתיחת החניון החדש וציינה כי: "אני מברכת את אנשי אגף ההנדסה המסורים על עבודתם המקצועית והמסורה למען תשובי העיר ורווחתם. שלל החניונים הציבוריים שהקמנו ברחבי העיר ושמכילים מאות מקומות חניה מעידים על השדרוג אותו העיר עובר בכל הקשור לשירות לתושב בכל תחומי החיים, גם בתחום התחבורה. העירייה בראשותי תמשיך ותפעל כל העת למען רווחת התושבים, קידום הפרויקטים העירוניים והכל תוך שיתוף פעולה מלא עם הציבור בעיר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

GINDI. צילום: יח''צ

שלמו 100,000 ₪ ותוכלו לגור בשכונה המבוקשת ביותר בישראל