יום רביעי , אוקטובר 28 2020
דף הבית / נווה מונוסון – מסיבת אלכוהול לילדים בני 13

נווה מונוסון – מסיבת אלכוהול לילדים בני 13

איפה ההורים - ילדים מחטיבות הביניים ביהוד, גני תקווה וקריית אונו לקחו חלק במסיבת אלכוהול בבית פרטי במונוסון. המארגנות שתי תלמידות, גבו 50 שקלים עבור כניסה למסיבה, את האלכוהול הביאו הילדים בבקבוקי מים מינרלים

מסיבת אלכוהול במונוסון

תרבות שתיית האלכוהול בגיל צעיר מגיעה לכל פינה טובה – לפני מספר ימים נערכה מסיבת קיץ, בבית פרטי במונוסון עם די גי וצלם מנטים, הילדים שעולים לכיתה ט', רקדו ושמחו ובעיקר שתו הרבה אלכוהול.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


מעדויות שהגיעו למערכת אונו ניוז, עולה כי מדובר במסיבה פרטית מאוד נחשבת והגיעו אליה בני טובים מהערים יהוד גני תקווה וקריית אונו, שתי נערות צעירות ארגנו אותה וגבו מכל משתתף 50 שח לכיסוי ההוצאות שכללו די ג'י, בר משקאות קלים, חטיפים וצלם מגנטים.

מסיבת אלכוהול במונוסון

מספר אחד הנערים שהגיע למקום – "התרגשנו להגיע כי זה מקום של כל המקובלים, גם שנה שעברה היתה מסיבה כזאת. הרבה ילדים הגיעו למסיבה שהם כבר שיכורים ושתו הרבה אלכוהול לפני שהגיעו, ככה הם הלכו ברגל וחצו כבישים שיכורים. בבית היה מבוגר אחד שאמור היה להשגיח. ילדים שבאו למסיבה הביאו וודקה ועראק בתוך בקבוקי מים מינרלים, כי זה שקוף. בקבוקי המינרלים תידלקו את כולם. אני לא שותה כי ההורים שלי לא מרשים לי אבל שיחקתי את עצמי גם שיכור כי כולם היו כאלה".

מספר אחד האבות – "שבאנו לאסוף את הילדים הזדעזענו לראות חלק מהילדים יוצאים מהמסיבה ומקיאים את נשמתם, חלק מהם שכבו על הדשא חצי מעולפים. זה היה נורא".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

18 תגובות

 1. אם כל הכבוד ! אנשים ממורמרים שמחפשים את מי להאשים! בתור אחות של המארגנת אל תחפשו למי לבוא בטענות תלמדו לגדל את הילדים שלכם ולהשתלט עליהם אל תחפשו אשמים! אחותי לא אמורה לעמוד ולבדוק בקבוק בקבוק במסיבה עצמה לא היה אלכוהול הילדים *שתו לפני!!!!!!!* והגיעו כבר שיכורים כמו שרשמתם אז תלמדו להסתכל גם על הילדים שלכם !

  • שכל הממוקמים יאכלו תמרים

  • מה את רצינית???
   כתוב בברור שהם שילמו 50 שקל כדאי להיכנס בגלל ההוצאות של האלכוהול ושתייה קלה אז תעשי טובה ותתקדמי ילדה שמנסה עלק להגן לכי ללמוד .

  • אחות של המארגנת…כבוד גדול
   כאילו לא ידעה. גבתה 50 שקל על מישמישים

  • לאחות המהממת, אף אחד לא מאשים את אחותך אלא את ההורים שלך. במסיבות של קטינים בני 13 יש אחראיות להורים המארחים. זה לא במקום אחריות ההורים של המוזמנים לחנך את ילדיהם אלא בנוסף. חבל שאת, אחותך והוריך לא מסיקים מסקנות אלא מגלגלים הלאה ומתנערים.ממורמת אני לא אבל מודאגת לאן המדינה שלנו הולכת. במדינה תקינה ההורים שלך היו מוזמנים לחקירה של הרווחה והמשטרה והיו נענשים. כדאי שלא תמהרי לקפוץ להגיב, אלא תקחי פסק זמן ותחשיבי על המשך חייך לאן כי התגובה שלך לא מעידה על מוסריות גדולה לא אצלך ולא אצל משפחתך. פשוט עצוב!

 2. אין גבול להגזמות!
  הורים קחו אחריות על הילדים שלכם ותפסיקו לחפש אשמים, זה קורה הכל מקום וכנראה שגם באזור הזה זה קורה אז די להתייפייף!

 3. אין גבול להגזמות!!
  הורים יקרים, את העובדה שהילדים שלכם שותים ומכניסים אלכוהול למסיבה שבפירוש אסרה על הכנסת אלכוהול למסיבה אתם יכולים להאשים רק את עצמכם ואת הילדים שלכם!
  זה הזמן להפסיק לחפש אשמים ולהתייפיף , קחו שליטה על הילדים שלכם ותחנכו אותם

 4. אני הורה של אחד הילדים שהיו במסיבה.
  הגעתי למסיבה בסביבות 23:20 היו הרבה בני נוער, היו בשטח 6 מבוגרים כולל צלפ וDJ, לא ראיתי אף נער/ה מעולף או שיכור. מה שנכון אנחנו ההורים צריכים להיות עם יד על הדופק ולהסביר לילדים על השפעות האלכוהול.

 5. אני פשוט לא מבינה איך זה מגיע למצב כזה, שהורים שלא היו שם מסכימים לעצמם לרשום כאלה שקרים, שום דבר מפה לא נכון! והילדים עדים לזה , אבא שלי ומי שהמקום שייך לו עד לזה לא היה ילד אחד שנכנס לשם עם בקבוק שתייה.. היו מבוגרים בכניסה שבדקו את הילדים הודענו להם כמה וכמה פעמים שאין לשתות או להביא שתייה למסיבה , היה רק ילד אחד שהקיא ולא הרגיש טוב וקיבל עזרה ראשונה מההורים במיידי החזירו אותו הביתה בריא ושלם! אף אחד לא התעלף ולא הלכו בכבישים שיכורים היינו בידיעה שמי שמכניס אלכוהול עף החוצה , ושאר הילדים היו בסדר גמור מה ציפיתם מאיתנו לבדיקת ינשוף בכניסה?
  ואנחנו בני 14 ועולים לכיתה ט המסיבה צלחה וכולם נהנו , ואותה אימא שרשמה את זה הילד שלה בכלל לא שתה כמו שהוא טוען אז ממה את דואגת? שכל הורה ישים לב מה קורה עם הילדים שלו ולא יחפש על מי לזרוק את האשמה בסהכ אירגנו מסיבה שמטרתה היה להנות .

 6. אני פשוט לא מבינה איך זה מגיע למצב כזה , שהורים שלא היו שם מסכימים לעצמם לרשום כאלה שקרים, שום דבר ממה שכתוב פה לא נכון! הילדים עדים לזה… אבא שלי ומי שהמקום שייך לו עדים לזה. לא היה ילד אחד שנכנס למסיבה עם בקבוק שתייה.. היו מבוגרים בכניסה שבדקו את הילדים! הודענו לילדים כמה וכמה פעמיים שאין לשתות או להביא שתיה למסיבה , היה רק ילד אחד שהקיא ולא הרגיש טוב! וקיבל עזרה ראשונה מההורים במיידי , החזירו אותו הביתה בריא ושלם! אף אחד לא התעלף ולא הלכו על הכבישים שיכורים היינו בידיעה שמי שמכניס אלכוהול עף החוצה, ושאר הילדים הין בסדר גמור !!! מה ציפיתם מאיתנו לעמוד בכניסה עם בדיקת ינשוף? אנחנו בני 14 ועולים לכיתה ט המסיבה צלחה וכולם נהנו, ואותה אמא שרשמה את זה הילד שלה בכלל לא שתה כמו שהןא טוען אז ממה את דואגת? שכל הורה ישים לב מה קורה עם הילדים שלו ולא יחפש על מי לזרוק את האשמה בסהכ אירגנו מסיבה שמטרתה היה להנות.

 7. פשוט הזויי

 8. לכל הממוקמים שיאכלו תמרים

 9. דור חרא שלא היה כמותו

 10. אין גבול להגזמות!!
  הורים יקרים, את העובדה שהילדים שלכם שותים ומכניסים אלכוהול למסיבה שבפירוש אסרה על הכנסת אלכוהול למסיבה אתם יכולים להאשים רק את עצמכם ואת הילדים שלכם!
  זה הזמן להפסיק לחפש אשמים ולהתייפיף , קחו שליטה על הילדים שלכם ותחנכו אותם

 11. הבן שלי גם הוזמן למסיבה, הלך שמח וטוב לב למחרת סיפר לי את הזוועה , אז כן יש אחריות למארגנים ולהורים המארחים כשרואים ילדים מעשנים סיגריות אז להגיד שלא ניתן לעשן במסיבה ומי שיעשה כך ייצא ושרואים ילדים שיכורים אז לבקש מההורים שיגיעו או להזמין שיטור עירוני לעזור לאתר את ההורים. הילדים רוצים להיות עם החברים שלהם וחבל שנותנים להתנהגות כאלה לגיטימציה. ולא לאפשר להכנס עם בקבוקי מים שהובאו מבחוץ והפחיות אקסל שמעלות לילדים את הדופק והאנרגיה מיותרים אז יש מה לעשות.

 12. כאשר אני קורא שהאבא היה מזועזע ממה שגילה , אני מזועזע מהאבא שהתיר לבנו או בתו להשתתף במסיבה . היכן האחריות ריבונו של עולם ?

 13. איזו בושה לך ולאחותך. תתביישי לך שאת מגבה את אחותך במעשה מביש שכזה. מציעה לך לנזוף ולחנך את אחותך במקום לגבות אותה, כי מחר מחרתיים היא תעשה משהו הרבה יותר חמור.

 14. בלי להוריד אחריות מההורים, אחת הבעיות של הדור הזה – שהם מטילים את כל האחריות על ההורים שצריכים לפתור להם את כל הבעיות, ושוכחים שהם לא תינוקות – גם להם עצמם יש אחריות, בטח בגיל 13!! זה נובע מזה שבגיל הזה בהחלט יש להם הבנה, לפחות חלקית, למשמעות המעשים שלהם!! אז אני בהחלט מפנה את השאלה גם כלפי הילדים – מה חשבתם? אתם לא יכולים להתנער מאחריות, זה לא מגיע בבת אחת בגיל 18 עם הגיוס. זה כבר התחיל!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

IMG-20201027-WA0022

קורונה באור יהודה: עלייה בנפטרים מול ירידה בחולים מאומתים