יום רביעי , יוני 3 2020
דף הבית / עיריית יהוד מציגה – לשכת התעסוקה שלום…

עיריית יהוד מציגה – לשכת התעסוקה שלום…

שוב סבב חילופי בכירים בעיריית יהוד מונוסון, המנכ"ל החדש, עו"ד גיל סימנהוייז ייכנס לתפקידו בתחילת יולי. פורשים מתפקידם - מנהלת אגף החינוך אחרי 40 שנה, מנהלת אגף משאבי אנוש, מנהלת אגף שירות, בכיר באגף ההנדסה ובמערך הדוברות.

עיריית יהוד מונוסון

חילופי כח אדם בעיריית יהוד מונוסון, זה כבר לא נושא חדשותי, מדובר בשגרה, כל מספר חודשיים בכירים באים והולכים. יוצאים למכרז, ממלא מקום נכנס לעבודה, שוב מכרז, מתקבל לעבודה, עוזב את העבודה.

בשלטון המקומי ובמשרדי הממשלה, עיריית יהוד מונוסון נתפסת כמקום לא יציב, קצב החלפת הבכירים, גורם לאי יכולת לנהל תהליכים ארוכי טווח אותם מנהלים משרדי הממשלה, כל החלפה של בעל תפקיד, תוקעת תהליכים, תקציבים לא מגיעים לעיר, פרויקטים נעצרים, ומי משלם את המחיר, התושבים.

מנכ"לית העירייה הפורשת, שירה דקל כץ, מי שנחשבה אשת מקצוע ראויה ורצינית, היא המנכ"לית, השישית או השביעית שמסיימת את תפקידה בחמש השנים האחרונות.

שירה דקל כץ
שירה דקל כץ

יחליף אותה, עו"ד גיל סימנהוייז, מי שהיה עד לא מכבר, במשך חמש שנים ממונה על התאגידים העירוניים בעיריית רמת גן ובאגף משאבי אנוש. במשך שש שנים, היה מנכ"ל ארגון אלמנות ויתומי צה"ל.
בעברו עבד במשרד עורכי דין בתחום של מיסוי מוניציפאלי ועסק בייעוץ בתחום ניהול האיכות ושיפור תהליכים.  סימנהוייז בעל תואר ראשון במשפטים וכן שני תארים שנים במשפטים (אחד בישראל ושני בארה"ב).

 

 

 

בימים אלה מסיימת את תפקידה חווה ביאלקוביץ, מנהלת אגף החינוך האגדתית של יהוד מונוסון ויוצאת לפנסיה אחרי 40 שנים ועדיין לא נמצא לה מחליף. בנוסף אליה סיימה את תפקידה מנהלת אגף השירות, במקומה הגיע מחליף, שעזב אחרי שבועיים.

אך בכך לא מסתיימת סאגת הבכירים שבאים והולכים, גורמים בעירייה מעדכנים כי בכיר באגף ההנדסה אמור לסיים את תפקידו לצד עובד נוסף במחלקת הדוברות של העירייה. בנוסף לכך, פרשיית החשדות סביב מנהלת אגף בעירייה, גרמו לסיום העסקתה ועובדת נוספת באגף.

אך אל דבר לא מוותרים בעיריית יהוד, תשלום של עשרות אלפי שקלים בשנה ליועצי תקשורת במקום להשקיע בתוכניות חינוך לילדים.

מעיריית יהוד מונוסון נמסר – ראש העיר יעלה מקליס ראש העיר ומנכ"לית העירייה שירה דקל כץ קיבלו החלטה משותפת על סיום תפקידה של המנכ"לית. ראש העיר מודה לדקל-כץ על ההשקעה הרבה וההישגים בשנות כהונתה ומאחלת לה בהצלחה בהמשך דרכה.  בקרוב ימונה מנכ"ל חדש.

3 תגובות

  1. יהודית מיהוד

    יעלה מקליס חורבן לעיר. תושבים טיפשים.

  2. מה המטרה לחילופים האלו מה גורם לתחלופה למרות תפקוד נכון של העובד וכדי לקסם דברים ברמה גבוהה צריך לתת זמן תאר לך שכל כמה חודשים יחליפו ראש עיר כי האף שלו עקום

  3. יעלה עושה מהלכים מצוינים על אף שלא בחרתי בה היה מצליחה להפתיע כול יום מחדש ושתמשיך כך ואים פוטר מישהו כנראה שזה מה שהיה צריך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

O PARK

אור יהודה מציגה – מיליון מ"ר של תעשייה ובילוי