יום שני , יולי 6 2020
דף הבית / תדלקתם בתחנת דלק ביהוד – חשש לדלק מהול במים

תדלקתם בתחנת דלק ביהוד – חשש לדלק מהול במים

פוסט של המועמד לשעבר לראשות העיר יהוד גורם לחרם צרכנים על תחנת הדלק, בעקבות טענות לדלק המהול במים. עד כה מספר כלי רכב ניזוקו. בדיקת מעבדה אישרה כי הממצאים אינם תקינים. תגובת חברת דלק - "נערכו בדיקות אשר מצאו כי הדלק נקי ממים".

תחנת דלק ביהוד

האם הצרכנים יחזרו לתדלק בתחנת דלק מנטה ברחוב העצמאות ביהוד אחרי תלונות של תושבים על ליקוים מכניים בעקבות תדלוק בתחנה???


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


בדיקת מעבדה קבעה – הדלק שנשאב מהמכונית לא עומד בתקנים ואינה עומדת בדרישות הניקיון.

תגובת חברת דלק – החברה ביצעה ומבצעת באופן שוטף בדיקות לתקינות מיכלי הדלק של התחנות השונות על מנת לוודא שהדלק נקי, גם בתחנה עליה מדובר נערכו בדיקות אשר מצאו כי הדלק נקי ממים


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות יהוד מונוסון  – להצטרפות


התחנה ברח' העצמאות עומדת בעין הסערה. מספר נהגים טענו כי זכו לשירות המפוקפק, בחלק מהמקרים נגרם נזק לרכבים. על פי עדויות ותלונות מספר לקוחות,אחרי תדלוק בתחנה החלו תקלות ברכבים.
אחד מהנהגים שתדלק בתחנה, יובב גוניקמן, שהיה מועמד לראשות העיר בבחירות האחרונות, סיפר: "בתאריך 9.12.2018 בשעה 10:00 תדלקתי את רכבי בתחנה שאני כבר שנים מתדלק שם, דלק מנטה ברח' העצמאות צמוד לבניין טופ רסקו, משהו שאני עושה לפחות פעם עד פעמיים בשבוע. לאחר 2 ק"מ הרכב קרטע נדלקו כל המנורות והמנוע דמם"

אזהרה ***תחנת דלק מנטה ביהוד מונוסון ברח' העצמאות ***בתאריך 9.12.2018 בשעה 10:00 תדלקתי את רכבי בתחנה שאני כבר שנים…

פורסם על ידי ‏‎Yovav Gonikman‎‏ ב- יום ראשון, 23 בדצמבר 2018

מכאן ואילך החלה שרשרת אירועים שנדמה נשזרו זה בזה. 'התקשרתי למוסך וולוו מורשה באור יהודה, שאני מטפל בו באופן קבוע, והשאלה הראשונה שנשאלה: 'גם אתה תדלקת כרגע? הגיעו אלינו כבר שלושה רכבים עם תקלה דומה. נאמר לי לא לנסות ולהניע שוב את הרכב ולהביאו למוסך בגרירה. לאחר בדיקת המוסך הוסבר לי שמקור התקלה הינו שמיכל הדלק מהול במים, דבר שיכול לגרום לנזקים כבדים עד כדי החלפת מנוע, קורוזיה, בלאי רציני, חלודה ושרשרת תקלות. חייבים לציין, כי כאשר יש מים בדלק התקלה היא מיידית", הוסיף גוניקמן.
תחנת דלק ביהוד
"עם הבשורה הגעתי למנהל התחנה בשם ארז, שבמשך מס' ימים, אחרי עשרות שיחות ושליחת ווטסאפים מתועדים, נתן לי להבין שהכל בטיפול, אך סירב להעביר אותי למי שאחראי בנושא. מכיוון שראיתי שאין כל מענה אחרי שבוע נוסף, הגעתי ללשכת המנכ"ל וגם שם סירבו לתת לי את הטלפון של האחראי וביקשו שאמתין. אחרי כמה ימים יצר איתי קשר מנהל האזור שלומי מזרחי, שלצערי גם הוא לא עשה דבר עם הנתונים והתעלם לחלוטין. הצעתי למנהל התחנה ולמנהל האזור לקחת דלק מהמיכל לדגימת מעבדה – אך הם סירבו בתוקף". 
 גוניקמן הבין בשלב זה כי עליו לקחת את העניינים לידיים, וכנראה הישועה לא תגיע מצד התחנה. "לאור ההתנהלות המזלזלת וההתעלמות המוחלטת לקחתי שמאי שליווה את כל התהליך. כמו כן, הדוגמה נשלחה למעבדה חיצונית, המאשרת כי הדלק מהול במים. 41.3% מים לפי בדיקת מעבדה. לפני יומיים הגיע מכתב מעו"ד המייצג את חברת דלק כי הם מתנערים מהאחריות ואין עוד מתלוננים בנושא", ציין גוניקמן.
לדברי גוניקמן, מרבית טענות חברת "דלק" שקריות, מה גם שהם טענו כי הוא היחיד שהתלונן, אך לא כך פני הדברים. "בשלב זה אנחנו שישה, לכיוון שבעה, תושבים שהתלוננו, כולנו תדלקנו בנזין 95 באותה התחנה וכולם עם בעיית דלק מהול במים. כמו כן, שמאי הרכב אשר ליווה אותי לאורך הטיפול, אשר גואטה, שציין במפורש שהדלק מהול במים, יחד עם בדיקת מעבדת שמנים ודלקים המאשרת כי הדלק מהול במים".
תחנת דלק ביהוד
תגובת חברת דלק לטענות בדבר דלק מהול במים

לדבריו, בשורה התחתונה נגרם נזק ישיר באלפי שקלים לרכב שניזוק, כאשר הרכב הושבת במוסך במשך 4 ימים, ועדיין לא תקין.  "לאור התנערות חברת "דלק" מהאחריות, אני נאלץ לפנות לגורמים משפטיים שיטפלו בנושא. במידה ועוד מישהו נפגע מהתחנה הספציפית בשבועיים האחרונים הוא מוזמן לפנות אליי", סיכם גוניקמן.

מחברת דלק ישראל נמסר בתגובה: החברה ביצעה ומבצעת באופן שוטף בדיקות לתקינות מיכלי הדלק של התחנות השונות על מנת לוודא שהדלק נקי, גם בתחנה עליה מדובר נערכו בדיקות אשר מצאו כי הדלק נקי ממים.
דלק ישראל פועלת במשך כל השנה על מנת לתת את השירות הטוב ביותר לציבור לקוחותיה ותמשיך לעשות זאת

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

4 תגובות

  1. זה קרה גם לאמא שלי שמתדלקת בתחנה הזאת.
    מה עליה לעשות?

  2. למה לא התייחסתם לזה שהמתלונן קשור עסקית לתחנת דלק אחרת בעיר?

    • אנחנו מתדלקים שם . אם היתה בעיה כזאת, היתה שיירה של כלי רכב תקועים. כדאי לבדוק את הקשר של המתלונן לתחנת דלק אחרת בעיר.

  3. יש עוד 3 תחנות ביהוד ועוד אחת בצומת אור יהודה סביון. אז מציע לבעלי התחנה לפעול לפיצוי הלקוחות ולהפסיק להתווכח מי צודק. כי אני לא אבקר שם בתקופה הקרובה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

הרב ציון כהן וראש העיר ליאת שוחט

מתפללים לבריאותו – רב העיר אור יהודה אובחן עם קורונה