יום חמישי , יוני 4 2020
דף הבית / חדשות חמות / איך אני משיג משכנתא למסורבים בבנק?

איך אני משיג משכנתא למסורבים בבנק?

הלכתם לבנק שלכם לבקש משכנתא והבנק סירב? לא נורא, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות בבנקים לאנשים שסירבו להם, מזה עשר שנים. עברתם סירוב משכנתא.? אני האיש שלכם להשיג משכנתא בנקאית. בואו נדבר על איך הדברים עובדים.

כסף

לעצור רגע לחשוב

הבעיה הכי גדולה מבחינתי בתור מי שאמור להשיג משכנתאות למסורבים, זה להגיע להיפגש עם זוג שהבנק סירב לתת להם משכנתא ואז הם פנו לעוד חמישה בנקים וגם הם סירבו. למה זה בעיה? פשוט כי ברגע שכל הבנקים סירבו, כבר אין לי אפשרות יותר לגשת לאותם הבנקים ולנסות לקן.

המשוואה הפשוטה היא כזו: כאשר סורבתם בבנק אחד ואתם מגיעים אלי, יש סיכוי של בערך 90 אחוז שאני אצליח להשיג לכם משכנתא. לעומת זאת אם כבר סורבתם בכל הבנקים, הסיכוי שלי להשיג לכם משכנתא הוא כמעט אפס. אני יכול במקרים מסוימים להגיע ולהפוך את התמונה בתוך הבנקים, אבל זה הרבה יותר קשה לאחר שכבר נחתם הדבר.

משכנתא למסורבים היא מתבססת על הרבה מאוד קשרים, כלומר להביא את בקשת המשכנתא שלכם לאנשים שלי, אנשים שאני יכול להשפיע עליהם לאשר את המשכנתא. אם אתם כבר הגשתם בקשות בכל הבנקים, אני למעשה לא יכול להעביר את הבקשה לאנשים שלי, כי הבקשה כבר נדחתה. לכן זה קריטי למעשה שלא תגישו בקשות בכל הבנקים, אלא תשאירו לי את העבודה.

האם תמיד קיים פתרון?

לצערי לא. אני נתקל בהרבה מאוד מקרים של אנשים שאני לא מצליח לעזור להם להשיג משכנתא. הלוואי והייתי יכול לעזור לכולם.

אבל כדי לדעת האם ניתן לאשר את בקשת המשכנתא שלכם, צריך לדעת את הדברים הבסיסיים, אם אתם נמצאים כרגע בהגבלה או בפשיטת רגל או בהוצאה לפועל, זה כמובן לא אפשרי. אבל בעיות שהיו ונגמרו, זה כבר מצב שמשאיר לי טווח פעילות שבו אני יכול לתמרן ולהשיג משכנתא.

מרטין הוא יועץ מומחה להשגת משכנתא למסורבים בבנק- 0508116397

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

GINDI. צילום: יח''צ

שלמו 100,000 ₪ ותוכלו לגור בשכונה המבוקשת ביותר בישראל