יום שישי , אוקטובר 18 2019
דף הבית / חדשות חמות / בלוג – השגת משכנתאות לאחר פשיטת רגל

בלוג – השגת משכנתאות לאחר פשיטת רגל

מרטין בוקסדורף - יועץ מומחה לפושטי רגל לשעבר - אחרי שאני עוסק כבר 10 שנים בהשגת משכנתאות אחרי פשיטת רגל, פיתחתי מערכת של קשרים בבנקים למשכנתאות. אני יודע בדיוק למי לגשת ומה להסביר לו כדי שלאשר משכנתאות של אנשים עברו פשיטת רגל. אני יודע איך לטפל בכך ואני יודע איך להצליח.

מרטין בוקסדורף
מרטין בוקסדורף

כמה זמן צריכים לחכות אחרי פשיטת רגל כדי לקחת משכנתא?


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


שלום רב לכם, שמי מרטין ואני משיג משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל. במשך עשר השנים האחרונות בניתי מומחיות בהשגת משכנתאות לאנשים אחרי הפטר ואני מספר 1 בארץ בתחום הזה.

מה הבנקים רוצים לראות אחרי פשיטת רגל?

אחת השאלות הגדולות הן מה הבנקים רוצים לראות אצל בן אדם שעבר פשיטת רגל? אז הנה בואו נדבר על הדברים. הדבר הראשון שאני חייב להדגיש שהאדם שעבר פשיטת רגל, חייב להיות לקוח הרבה יותר טוב מאשר הלקוח הממוצע של הבנקים.

אני חייב לציין שבתור אדם שהשיג מאות משכנתאות לאחר הפטר, הפרופיל המועדף על הבנקים הוא אדם שעבר פשיטת רגל בתור בעל עסק, הוא למד את הלקח שלו והיום הוא שכיר שלעולם לא רוצה לשמוע יותר על פתיחת עסקים חדשים.

למה?

בעיני הבנקים, אדם שעבר פשיטת רגל הוא מאוד מסוכן, לעומת זאת אדם שעבר פשיטת רגל אבל שינה את כל חייו בעקבות כך והיום הוא שכיר שבכלל לא חושב על פתיחת עסקים- זה דבר שהרבה יותר קל להם לקבל. בגלל שלמעשה האדם שעבר פשיטת רגל והוא שכיר היום, זה בעצם לא אותו האדם שהיה לפני כן. הוא היה בעל עסק והיום הוא בכלל שכיר, שלא חושב על עסקים, אלא מנסה לחיות את חייו בשקט, בלי לחפש לעצמו צרות נוספות.

מה אני עושה?

אחרי שאני עוסק כבר 10 שנים בהשגת משכנתאות אחרי פשיטת רגל, פיתחתי מערכת של קשרים בבנקים למשכנתאות. אני יודע בדיוק למי לגשת ומה להסביר לו כדי שלאשר משכנתאות של אנשים עברו פשיטת רגל. אני יודע איך לטפל בכך ואני יודע איך להצליח.

מרטין בוקסדורף – יועץ מומחה לפושטי רגל לשעבר. 0508116397

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

עוגת סולת

עוגת סולת ודבש – משהו מתוק אחרי הצום