יום שבת , אוגוסט 24 2019
דף הבית / החורף מתקרב – כל פתרונות החימום לבית

החורף מתקרב – כל פתרונות החימום לבית

אמצע חודש דצמבר, קר בלילות, איך מחממים את הבית? מה עדיף מזגן או רדיאטור? מה הכי מסוכן להפעיל בחורף? פנינו לחיים רוזן, מחנות מוצרי החשמל בצומת סביון לקבל עצות מהמומחה לחשמל

חיים רוזן מוצרי חשמל צומת סביון

קרררר…. מתחממממם!  מספיק שיורדת טיפת גשם אחת כאן בארץ, וכולם רצים באותו היום, לרכוש בגדי חורף ומוצרי חימום. למרות שהחורף שלנו נחשב לקל יחסית, בהשוואה למה שחווים אנשים ברחבי העולם, ובמיוחד באירופה ובארה"ב אבל כשחושבים על הלילות הקרים ועל שעת הקימה בבקרים קפואים, אין מנוס מלחשוב גם על פתרונות החימום.
חיים רוזן מוצרי חשמל צומת סביון

אז מה כדאי לקנות, מה הכי מתאים לבית,  וגם מה יחמם אותנו בעלות נמוכה יחסית? שאלנו את חיים רוזן  מחנות מוצרי חשמל בצומת סביון, מה כדאי, מה בטיחותי ומה הכי משתלם? רוזן: "המזגן הוא אמצעי החימום הכי חסכוני וזהו גם אמצעי החימום אצלי בבית. לדעתי החימום הכי בריא וגם הכי בטיחותי, הינו הרדיאטור, והכי מהיר- הם תנורי הספירלות או מפזרי החום".

האם יש אמצעי חימום חדשים שיצאו לאחרונה לשוק?
"כן, יש את מפזר החום מבית דייסון, שקט וברמה טכנולוגית גבוהה וחדישה".
חיים רוזן מוצרי חשמל צומת סביון

 מה עם שאר אמצעי החימום?
"אפשר לחלק אותם לכמה קבוצות: הספירלות ומפזרי החום, מהירים מאוד, נקודתיים מבחינת אזור החימום, ובעיקר זוללי חשמל ולא בהכרח בטיחותיים. המזגנים, הנפוצים ועוזרים בקירור ימות הקיץ, נותנים מענה גם לתקופת החורף. הכי בטוחים הם הרדיאטורים- במיוחד לחדרי ילדים".
חיים רוזן מוצרי חשמל צומת סביון

כיצד לדעתך, ניתן לחסוך בהוצאות החימום?
"בשעה שמחממים את הבית, רצוי  לסגור את כל החלונות, כדי שהחום לא יברח..  לפני עונת החורף, אני ממליץ לבדוק את האיטום של כל החלונות והדלתות, ולהחליף במידת הצורך.  נכון שהחימום במזגן גורם ליובש באוויר, אבל מצד שני, הוא האמצעי הזול ביותר לחימום הבית וגם הבטיחותי ביותר. כיום ממליצים להשאיר את המזגן על טמפרטורה קבועה- בין 20-24 מעלות, ולא לשכוח לאוורר את הבית אפילו כשקר. במידה ויש למכשיר החימום שלכם טרמוסטט או לחצנים, אפשר לכוון אותו ולכבות אותו במידת הצורך".
חיים רוזן מוצרי חשמל צומת סביון
"אני מאחל לכולנו חורף חמים ונעים",
חנות מוצרי החשמל של חיים רוזן,
צומת סביון,
03-5339447

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

יעל שטרמר מנהלת הרצל יהוד

דוח חסוי של משרד החינוך על מנהלת בית ספר ביהוד נחשף