יום רביעי , ינואר 22 2020
דף הבית / מדורים / הכירו את האיש שניקה שטיחים לבן גוריון

הכירו את האיש שניקה שטיחים לבן גוריון

"נולדנו על שטיחים! אנחנו ייסדנו את ניקוי - תיקון השטיחים במדינת ישראל, כבר בשנות ה -50, שנה בה עלינו מפרס עם 13 אחי ובני משפחתי, ואני ממשיך במורשת", כך אומר יחיאל שקלים, מומחה לשטיחים מכל סוג ובכל מצב.

משפחת שקלים ניקוי שטיחים

"מי שחפץ במעשה נקי, יבוא אצל אמן בקיא", כך מסביר שקלים ומוסיף: "אני ממשיך מכאן את המסורת המשפחתית של ניקוי ושיפוץ כללי אומנותי, לשטיחים מכל סוג ובכל מצב. עד כדי הבאתם לצבעם ומצבם המקורי. אני מסוגל להביא שטיח למצב חדש אפילו אם היה במצב בו נפגע מריקבון או ממזיקים. בזמנו שיפצתי את השטיחים אצל ראשי הממשלות, החל מבן גוריון ומשה שרת ואילך".
ניקוי שטיחים במשפחת שקלים
איך המומחיות שלך באה לידיי ביטוי?
"אני יכול לזהות מתי שטיח נולד, מי הכין אותו מה טיבו, מה עבר עליו, ומה שוויו, לאבחן ולדעת מה לעשות כדי להביאו למצבו המקורי. ישנם סוגי תיקונים שנדרש לעשות כמו מתיחה, רחיצה, הברקה, טיפול נגד עש ויובש וחיזוקים למינהם כמו חידוש המסגרת באמצעות חוטים מקוריים".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


משפחת שקלים ניקוי שטיחים
איך אתה עושה זאת בפועל?
"אני מגיע לבית הלקוח או שמביאים אלי ואם צריך אני מבצע בדיקה והערכה במקום. תוך עשרה ימים אני מחזיר ללקוח את השטיח לשביעות רצונו"
לפרטים: יחיאל שקלים – 050756392

תגובה אחת

  1. מיקי גבעתיים

    הבאתי לו שטיח במצב גמור שנמצא אצלנו במשפחה עשרות שנים והתברר לי שהוא יקר ערך, הייתי בטוח שלא נשאר כל כך הרבה מה לעשות איתו אבל הבן אדם הזה פשוט הציל לי את השטיח החזיר לי אותו בצבעיו המקוריים כמו חדש והקרעים שהיו שם נעלמו לחלוטין !! חח אני נשבע שאפילו שכחתי את המקומות הקרועים … בכל אופן ממליץ בחום !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מצלמות אבטחה

המומלצים שלנו – מצלמות אבטחה וצלחות לווין ברמת גן גבעתיים