שבת , ספטמבר 19 2020
דף הבית / חדשות חמות / מכורים לרשתות החברתיות

מכורים לרשתות החברתיות

"אשליית המדיה-מציאות מדומה", כך אומרת אנה זנטי ,מטפלת הוליסטית, המתארת תופעה  מתרחבת הקשורה ישירות ברשתות החברתיות, ומהווה לדעתה את המקור הגדול ביותר של מרבית האוכלוסייה, לתחושה של דכאון ו/או החמצה

אנה זנטי
תוכן מקודם

זנטי: "הרשתות החברתיות גורמות למצב  בו נוצר פער גדול בין המצוי לרצוי, בנפשו של האדם כלומר זהו מצב שיוצר תסכול רב, חוסר בטחון עצמי וחוסר הערכה עצמית. בנוסף, מצב זה גורם להרבה אנשים להרגיש חוסר משמעות".
האם כולם חשים תסכול משיטוט ברשתות החברתיות?
"לדעתי אפשר לחלק את האנשים לשני סוגים בתופעה הזו: יש את הפעילים יותר (אקטיביים), ויש את הצופים (הפאסיבים). הראשונים  הם אנשים שתמיד יהיו אלה שמספרים על חייהם, יצלמו את התמונות הכי יפות ויעבירו מסר דרך המדיה שחייהם מושלמים  וזוהי, 'אשליית מציאות מדומה'. כשסוג זה של אנשים מגיע אליי לטיפולים (האקטיביים) הם סובלים מחוסר זיהוי של עצמם כלומר, חווים קושי לזהות מה נכון או לא נכון, ומה אמת או שקר מבחינתם. הם חווים  ניתוק רגשי מתוך המקום הזה שבו עוסקים רק בחיצוניות, במציאות המדומה".
מציאות מדומה
'הפאסיבים', יחוו תחושת חוסר שייכות, פספוס ותחושת כישלון, הנובעת מחוסר היכולת להביא את עצמם לידי ביטוי ויחד עם זאת, חוסר מוטיבציה פנימית להביא את עצמם לפעולה והנעה. כיוון והם לא מרגישים מספיק טובים, יפים ומספיק מוכשרים ומושלמים כדי להיות חלק מאותה מציאות מדומה בה הם צופים".
מציאות מדומה


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


כיצד מתנהל הטיפול בשני הסוגים?
"העבודה שלי עם ה-'האקטיביים', תתמקד בלהעביר אותם תהליך של הכרה עצמית, והכוונה מה הם באמת רוצים, ולא במה שהסביבה מצפה מהם. הטיפול שלי גורם להענקת היכולת להיות מי שהם ולהיות שלמים עם עצמם ולוותר על מסיכת 'המושלם. הרעיון הוא התמקדות  ב-'האני האמיתי' וויתור על 'המסיכה', שהתמכרו אליה מכורח רצון והשפעת הסביבה .התהליך שהמטופלים יחוו הינו תהליך לא פשוט, הדורש הרבה כוחות ,שחרור וויתורים רבים מצדם.

כש'פאסיבים' מגיעים אלי, אעבוד איתם על שאיפותיהם, על קבלה עצמית ועל המודעות מהי מציאות המדומה(השקרית).בנוסף, אוביל אותם אל הדרך להוציא את האישיות שלהם החוצה, וליצור תקשורת עם הסביבה. כמובן אחזק אצלם את ההבנה שכל צעד כזה של שינוי דורש הסכמה מצדם, לחוות את החיים עם כל מנעד הרגשות, משום שאין שמחה ללא כאב ואין הצלחה ללא כישלון. אני מנחה אותם להסכים ולהשכיל לחוות את החיים האמיתים שהם אינם מושלמים וכוללים עליות ומורדות, כלומר אין מושלם,ואין ליפול לתרמית אשליית המציאות. בתהליכים שתיארתי לעיל עם כל מטופל  אני מבצעת  תהליך של מעבר ממושלם לשלם בדרך הנכונה לו, שבסופו הוא השלמה וקבלה עצמית".
מה המסר שלך ?
"המסר שלי הינו ההבנה שהמקור והבסיס לכלל הקונפליקטים בחיים ,בתחומים שונים כגון: זוגיות, הורות עבודה וכדומה, הינו חוסר בטחון וחוסר הערכה וקבלה עצמית. המלצתי היא מעבר תהליך של  חמישה מפגשים, שבהם ניתן יהיה לעלות על דרך המלך ולגשר על הפער בין המצוי לרצוי".

לפרטים נוספים ולייעוץ:
אנה זנטי
מטפלת הוליסטית, מנחה ומאמנת בשיטת nlp , סילבה, E.F.T , EMDR, פרחי באך, טיפולי גוף מאזנים כמו טכניקת בוהן ואיזונים אנרגטיים. כל זאת בשילוב עם יכולת מולדת לראות את מקור הבעיה כבר במפגש הראשון.
0502025025 
מייל

  • כל מידע המופיע באתר זה ו/או בכל קישור ו//או הפניה שתתבצע באמצעות אתר זה, הוא בבחינת מידע כללי בלבד ואין לראות בו "ייעוץ רפואי" ו/או "המלצה לטיפול" ו/או "תחליף לטיפול רפואי אישי" והוא אינו בא במקום טיפול ו/או ייעוץ מקצועי רפואי.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

בית כנסת. PIXABAY

ליאת שוחט לבג"צ: יש להשוות מספר המתפללים בבתי הכנסת למספר המפגינים בבלפור