יום ראשון , ינואר 24 2021
דף הבית / מדורים / צרכנות / ביצוע הדברה נגד פרעושים לצמיתות בבית

ביצוע הדברה נגד פרעושים לצמיתות בבית

אחת ההדברות המורכבת ביותר היא הדברת פרעושים. מדובר על הדברה שחייבת להתבצע בצורה המדויקת ביותר על מנת שהיא תענה על מטרותיה ויעודה.

ליעד מרום הדברת פרעושים canva
צילום:canva

מכיוון שהפרעושים שבבית מטילים גם ביצים, לא פעם גם אם מדבירים את כל הפרעושים, אם לא מצליחים לחסל את הביצים של הפרעושים ההדברה לא באמת תהיה יעילה שכן, מהביצים יבקעו פרעושים נוספים. לכן, אם אתם מזהים שיש פרעושים בביתכם, חשוב מאוד שתפנו לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הדברת פרעושים. רק אנשי מקצוע מעין אלה יצליחו לסייע לכם להיפטר מהפרעושים שבביתכם אחת ולתמיד.

פרעושים- במה מדובר?

פרעושים יכולים לפגוע באיכות החיים של דיירי הבית באופן מהותי. הם קטנים, עוקצים ולא פעם הם יכולים להעביר גם מחלות זיהומיות שונות לדיירי הבית. הפרעושים הם טפילים מוצצי דם, הם פעילים בעיקר בעונת האביב והקיץ והם ניזונים מדם של יונקים. פרעושים ופשפשים הם אמנם חרקים קטנים, אך לא מדובר בחרק זהה. פשפשים מופיעים בעיקר במיטה ואילו הפרעושים יכולים להופיע בכל מקום בבית ולעקוץ אתכם בכל שעה ביממה. הפרעושים לא פעם יגיעו מהפרווה של חיית מחמד כלשהי ועל כן, אם יש לכם חיית מחמד, חשוב מאוד לעשות לה טיפול נגד פרעושים עוד טרם מבצעים הדברה בבית. אם זיהיתים כי קיימת נוכחות של פרעושים בבית שלכם, חשוב מאוד שתפנו לחברת הדברות מקצועית בתחום הדברות של פרעושים. חברה מעין זה תעשה את המקסימום בכדי להיפטר מכל הפרעושים וביצי הפרעושים המצויים בבית שלכם.

איך עושים הדברת פרעושים?

הדברה של פרעושים מתבצעת בכמה שלבים. בשלב הראשון כאמור אם יש לכם חיית מחמד, עליכם לעשות לה טיפול כנגד פרעושים. סביר מאוד להניח שהיא זאת שהביאה את הפרעושים לביתכם ולכן, טיפול בחיית המחמד שלכם הוא ללא ספק השלב הבסיסי והחשוב ביותר בתהליך הדברת פרעושים. בשלב השני יש צורך להוריד את כל הבגדים, הסדינים מהמיטות וכל דבר אחר שניתן לכבס ולהכניס אותם להרתחה של 60 מעלות. מכיוון שהפרעושים לא סובלים את החום הם יעזבו את המצעים או כל דבר אחר שהם מצויים בו. בשלב השלישי יש לשטוף את הבית בצורה יסודית טרם ההדברה מכיוון שלאחר הליך ההדברה לא תוכלו לשטוף את ביתכם יומיים או שלושה.

לאחר ביצוע השלבים המדוברים, מדביר מקצועי ומנוסה שתבחרו בו יבצע ריסוס של הרצפה שבביתכם והחצר שבביתכם עם חומר הדברה ייעודי לפרעושים. המדביר ישתמש במינון המתאים עבור הדברת פרעושים על מנת שלא לסכן את הבריאות שלכם או של חיות המחמד שלכם.

כיצד תבחרו חברת הדברת עבור הדברת פרעושים?

בכדי להדביר פרעושים בצורה הטובה ביותר, אין ספק שחשוב מאוד לבחור חברת הדברה מקצועית ומנוסה בתחום ההדברות בכלל ובתחום הדברות פשפשים בפרט. חברה המציעה שירות מדבירים מקצועיים ומנוסים בעלי רישיון מדביר בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה, תעניק לכם את השירות הטוב ביותר והיעיל ביותר עבור העלמת הפרעושים וביצי הפרעושים שבביתכם. על כן, בטרם תבחרו את חברת ההדברה הרלוונטית לכם חשוב שתבדקו כמה דברים: ראשית כל, חשוב שתוודאו כי המדבירים מוסמכים לבצע את העבודה, שהם יודעים באיזה חומר להשתמש עבור הדברת פרעושים ובאיזה מינון של חומר להשתמש. שנית, חשוב מאוד שתוודאו כי לחברת ההדברות שאתם בוחרים יש ותק בתחום, המלצות של לקוחות מרוצים ומוניטין בתחום הדברת פרעושים. רק לאחר שתוודאו כי החברה מציעה שירותי הדברת פרעושים מקצועיים, תוכלו לבחור בה ולסמוך עליה כי היא תעלים את הפרעושים שבביתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ליעד מרום קרדיט: depositphotos

מדפים ממתכת – לאחסן בראש שקט