יום שישי , יוני 25 2021
דף הבית / מדורים / צרכנות / הכירו את משרד עורכי דין אלמוג – שפירא: טיפול ברשלנות רפואית בשנת 2021

הכירו את משרד עורכי דין אלמוג – שפירא: טיפול ברשלנות רפואית בשנת 2021

בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר התביעות המוגשות בגין רשלנות רפואית. מדובר במקרים מורכבים הדורשים ייעוץ וייצוג מצד משרד עורכי דין המתמחה בתחום. משרד עורכי דין אלמוג שפירא מעניק ייצוג משפטי המבוסס על ניסיון, יחס אישי ומיצוי זכויות מלא של לקוחותיו, כפי שנפרט כעת.

ביי פוסט קרדיט pixabay
אילוסטרציה .קרדיט pixabay

משרד עורכי הדין אלמוג – שפירא: מקצועיות מנצחת

משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא נחשב לאחד המשרדים הגדולים והמצליחים בישראל בתחום של תביעות נזיקין ורשלנות רפואית בפרט, וזאת כחלק מאמנת השירות של המשרד הדוגלת במתן שירותים משפטיים ללקוחות מהמגזר הפרטי תוך שימת דגש על מיצוי זכויות מלא. המשרד מנוהל ע"י עו"ד רפאל אלמוג ועו"ד רן שפירא – שניהם בעלי ניסיון עשיר בתחום תביעות הביטוח והנזיקין. מאחר וטיפול ברשלנות רפואית בשנת 2021 מחייב יצירת תיק ראיות מוצק, ניתן לראות כיצד המשרד הצליח ברבות השנים לאגד את מיטב עורכי הדין אשר מחויבים לשרת את הלקוח באופן מלא החל משלב הייעוץ המשפטי ועד לקבלת החלטה לגבי גובה הפיצוי. בשל העובדה שתביעות מסוג זה מנוהלות בין תאגידים חזקים לבין האזרח הפשוט, ניתן לומר כי ייצוג משפטי מטעם משרד עורכי הדין אלמוג שפירא מהווה הזדמנות בעבורכם לקבל תמיכה וסיוע לכל אורך הדרך.

הגשת תביעות: ליווי אישי לכל אורך הדרך

ליווי וייצוג משפטי בתביעות של רשלנות רפואית הוא חיוני לצורך מימוש זכויות מלא. לצערנו, בתביעות מסוג זה קשה לעתים להשיג מידע מדויק על פעילות הרופאים והמומחים, בגלל שרשרת קשרים אישיים הנרקמת במסגרת העבודה המשותפת ומקרים של "קשר שתיקה" (ראוי לציין שמקרים אלו לא גורפים עבור כל הרופאים או המומחים, אך מהווים קושי משמעותי מוכר בניהול התביעה).

בהתאם לכך, לא מעט נוטים לבטל את הליך התביעה בשל הבירוקרטיה כמו גם הקושי להוכיח ולהתמודד עם המערכת. משרד עורכי הדין אלמוג שפירא, כמשרד מוביל בתחומו, מספק לכל לקוח מערך מלא הכולל ייצוג המשפטי וליווי המתבצע בשקיפות מלאה לכל אורך הדרך. זאת בהתבסס על ניסיון ארוך שנים לצד צוות מקצועי המורכב מעורכי דין כמו גם מומחים שנרתמים בעבור כל לקוח, מתוך מטרה להוביל להגדלת סיכויי ההצלחה.

כך תוכלו לקבל החלטה לגבי הגשת תביעה

אם אתם סבורים כי הצוות הרפואי התרשל בתפקידו וכתוצאה מכך נגרם לכם נזק, חשוב מאוד לפנות למשרד בהקדם האפשרי מתוך מטרה לבחון לעומק את פרטי המקרה ולאחר מכן לקבל החלטות לגבי הגשת תביעה וגובה הפיצוי הכספי אותו תדרשו בעקבות הנזק שנגרם לכם. מאחר שבשנים האחרונות נרשם זינוק במספר התביעות המוגשות לבית המשפט, בחלק מהמקרים ניתן לפנות להליך גישור שבמסגרתו ניתן להגיע להסכמות ובהתאם לכך לחסוך משפט שעשוי להימשך שנים רבות.

חשוב לציין כי טובת הלקוח עומדת תמיד לנגד עיני המשרד, לכן תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים שירות משפטי מהימן המבוסס על ניסיון ארוך שנים לצד שימת דגש על מענה המותאם בדיוק לצרכים שלכם. זכרו כי מועד הגשת התביעה הוא קריטי, וזאת בשל העובדה כי כל עיכוב בהגשת התביעה עשוי להוביל לעיכוב משמעותי בתהליך התביעה. על כן, דרך הייצוג המשפטי אותו תקבלו ניתן יהיה לקדם את התהליך ובהתאם לכך לקבל גם מעטפת מלאה מבחינה משפטית ואישית.

כדי שתוכלו לבחון האם המקרה שלכם בעל סיכויי הצלחה גבוהים, רצוי להיכנס כבר עכשיו לאתר הרשמי של החברה, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם לטובת תיאום של פגישת ייעוץ ראשונית. במהלך הפגישה, תוכלו לקבל את כל המידע לטובת יצירת מערך משפטי מוביל בתחומו, שלא ישקוט עד אשר תקבלו את מלוא הפיצוי המגיע לכם כחוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ג'ייד שפתון סלפי תל אביב 79.90 שח צילום יחצ (13) (Custom) (1)

מותג היופי ג'ייד משיק גוון חדש בסדרת השפתונים האהובה SELFIE