יום שישי , מאי 7 2021
דף הבית / מדורים / צרכנות / שופינג איי אל ויום הרווקים הסיני יתקיימו השנה באותו הזמן

שופינג איי אל ויום הרווקים הסיני יתקיימו השנה באותו הזמן

מדי שנה בשנה מבצעי חודש נובמבר הם מבצעים אטרקטיביים מאוד. בחודש נובמבר ניתן למצוא ימים שונים שבהם יש מבצעים בישראל הידועים כמבצעי שופינג איי אל, מבצעים באתרים סיניים רבים בשל יום הרווקים הסיני וכן מבצעים באתרים אמריקאיים ובריטים בשל הבלאק פריידי או הסייבר מנדי.

ליעד מרום שופינג איי אל canva הצעה מיוחדת
צילום:canva

על אף שברוב השנים מבצעי שופינג איי אל ומבצעי יום הרווק הסיני אינם יוצאים באותם ימים בדיוק, הרי שהשנה הם יוצאים בדיוק באותם ימים ועל כן, חשוב מאוד לבחון את המבצעים השונים המוצעים הן באתר סיניים והן באתרים ישראליים על מנת להפיק מהימים הללו את המרב.

איזה מבצעים ניתן למצוא ביום הרווקים הסיני

כאשר מדובר על מבצעי יום הרווקים הסיני, ניתן למצוא לא מעט מבצעים בעליבאבא או אתרי מכירות סיניים נוספים. על אף ששנת 2020 החלה בצורה קשה בסין עם התפרצות נגיף הקורונה, אשר השפיע כמובן גם על היקפי המכירות של אתרי המסחר הסיניים, המגמה השתנתה בחודשים האחרונים והיקף בפעילות באתרים כגון: עלי אקספרס, שיין ועוד, חזר להיות בהיקף דומה למה שהיה טרם התפרצות נגיף הקורונה. מבצעי יום הרווק הסיני מציעים מבצעים על גדג'טים, מכשירי סלולר חכמים של מותגים סינים, ביגוד והנעלה באתרים סיניים, מכשירי אלקטרוניקה שונים ועוד. אין ספק שיום הרווקים הסיני מציע מבצעים שווים מאוד ובהחלט כדאי לרכוש את כל המוצרים שתמיד רציתם לרכוש אך דחיתם את הרכישה בשל המחיר, דווקא בזמן הזה.

מבצעי שופינג איי אל

מבצעי שופינג איי אל הם מבצעים אשר מציעים בפרק הזמן המדובר בחודש נובמבר יותר מ2000 חנויות בישראל. שנת 2020 הייתה שנה קשה גם עבור עסקים ישראלים. ניתן לומר כי כמעט כל רשת או חנות אשר התבססו על מכירות פיזיות נפגעו באופן מהותי בשל ההסגרים שהוטלו. לא מעט עסקים גם הבינו שעליהם לעבור לדיגיטל בכדי ליצור הכנסות. לכן, שופינג איי אל מציע ללא מעט עסקים למנף את היכולות הדיגיטליות שלהם על ידי הצעת מבצעים אונליין. עבור הקונה, מדובר ללא ספק בזמן אטרקטיבי מאוד עבור רכישת מוצרים שונים במחירים חסרי תקדים. בשופינג איי אל 2020 ישתתפו רוב הרשתות הגדולות בישראל, אך בד בבד גם מאות עסקים ואתרים קטנים המציעים הנחות בקטגוריות מוצרים שונות כגון: הלבשה, הנעלה, אופנה, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, ביוטי, מוצרים לבית ולגן ועוד.

כיצד תרכשו בצורה הנכונה בשופינג איי אל וביום הרווקים הסיני?

בכדי לרכוש בצורה הטובה ביותר את כל המוצרים שאתם צריכים, במחירים הנמוכים ביותר, חשוב מאוד להיערך מבחינת ריכוז המבצעים השונים של יום הרווקים הסיני אל מול ריכוז המבצעים השונים של שופינג איי אל. ניתן למצוא כיום אתרים שונים המציעים ריכוז מבצעים של אתרים סיניים או ישראליים, בהתאם למוצרים אשר אתם מעוניינים לרכוש. בכדי שלא לדלג על שום מבצע שיכול להיות רלוונטי לכם, בטרם אתם מוצאים את עצמכם אובדים בין ים המבצעים השונים, כדאי שתקבלו את המידע המדויק ביותר ואת ההכוונה הרלוונטית אודות המבצעים הנכונים לכם.

בשל העובדה שמבצעי שופינג אייל אל ומבצעי יום הרווקים הסיני יוצאים השנה בימים מקבילים, חשוב מאוד להיערך לקראתם בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות. הקפידו להגדיר את המוצרים שאתם מעוניינים לרכוש בימים הללו ובהתאם לכך, מצאו את האתרים שמציעים את המחירים הטובים ביותר על המוצרים המדוברים. ניתן למצוא אתרים המציעים השוואות מבצעים על מוצרים בשופינג איי אל ומנגד ביום הרווקים הסיני. בכדי לרכוש נכון בימים האלה, צריך לרכוש בחכמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מזון של אקנה. קרדיט צילום- חברת צמפיון (3)

חדש:מוצרי מזון איכותיים לכלבים וחתולים של מותג הפרימיום אקאנה