שבת , ינואר 23 2021
דף הבית / מדורים / צרכנות / שמלת כלולות, זר פרחים וטבעת

שמלת כלולות, זר פרחים וטבעת

אז מה החלום שלך לגבי החתונה המתקרבת? שמלה לבנה מפוארת? שמלה בצבע עור טבעי? שמלה בגוון פנינה מהמם? עם תחרה, בלי תחרה? שרוול ארוך א קצר? גב חשוף או גלוי? ועל איזו טבעת את חולמת? את זוכרת שבעצם יש לך שתי טבעות לבחור, נכון? טבעת אירוסין וטבעת נישואין.

בסט לינקס freepikwoman-with-engagement-ring-with-diamond-beautiful-manicure_8353-10434
צילום:freepik

אפשר לקרוא להן 'טבעות הברית', טבעות שמסמלות את ברית האהבה שלך עם בחיר ליבך ועל ההסכמה של שניכם להקמת בית בישראל. טבעות אירוסין הן לא פחות מרגשות מטבעות נישואין, גם הן מסמלות באופן מאוד עמוק את החברות הכבוד והאהבה בין שני המתחתנים-לעתיד. כמו כל נישה בקטגוריית החתונות גם בחירת הטבעת מצריכה סוג של 'שופינג-מקדים' לבחירה בין מגוון הקולקציות.

אמא שלך יכולה להירגע: יש טבעת!

תחום טבעות אירוסין היום הוא תחום מתפתח ומבוקש מאוד, וכמקובל בכל העולם כך גם בישראל, יש מבחר עצום של עיצובים וסגנונות בנישה הזאת. יש טבעו יהלום, יש טבעות זהב לבן וזהב צהוב, יש טבעות מאבני חן כמו אמרלד ורובי, יש טבעות משובצות אבני זרקוניה, יש בצורות גאומטריות ויש בצורות מהטבע כמו פרחים ועלים וכדומה. מחירי טבעות אירוסין נעים כיום בין 1500-50,000 שקלים ויותר, המחיר תלוי באיכות החומר ממנו הטבעת עשויה ובמידת היוקרה שלה, במספר הקראט, וכדומה. חשוב שתדעי שיש טבעות מהממות שנראות מיליון דולר גם בסכומים הנמוכים סביב 2000 שקלים, ושאת לא חייבת לקנות טבעת סופר-יקרה. אז מה אם לקים קרדשיאן ולג'ניפר לופז קנו טבעות אירוסין במיליוני דולרים?! את לא בהוליווד. בכל מקרה, מקובל שמי שקונה את הטבעת הוא החתן המיועד, אז זו בחירה שלך או להתחשב בו כלכלית בנקודה הזאת, או לתת לו להתאמץ גם בקטע הזה. מי שרוצה אותך- שישקיע. חה.

עתיד ורוד, חלון תקוות

כמובן שלבסיסי-הטבעות יש צורה עגולה. הצורה הזו מסמלת את מעגל-החיים ואת הטוב שהוא יכול לטמון בחובו. מעגל החיים והאירוסין בתוכו זה שלב שגם ביהדות מקבל משמעות ומקום של כבוד. טקס האירוסין נחשב לסוג של 'שלב חניכה' בחייה של כל אישה, זהו שלב שמסמל עתיד יפה, של בניית משפחה. כמובן שהמצב הזה מחייב אישית ומעיד על הסכמת שני בני הזוג להתחייב זה לזו לחיים משותפים. משך הזמן בין האירוסין לנישואין הוא עשרה חודשים, זהו הזמן שבו תוכלי להתקרב אל בן זוגך, להכירו יותר לעומק, לראות איך הוא מתייחס אלייך ולבנייה המשותפת שלכם את עתידכם המשותף. טבעת האירוסין שתבחרי בטוח תהיה מרגשת, וללא ספק יהיה לה ערך רגשי עמוק גם בעוד שלושים שנה, כשאולי הבת שעד אז תהיה לך תוכל גם היא להתרגש מהטבעת, שמסמלת את האהבה שהביאה אותה לעולם הזה. אז עם כל התקוות האלו והאופטימיות שמסמלות טבעות אירוסין כדאי פשוט שתצאי לבחור לעצמך טבעת עם בן-זוגך, ושיהיה במזל טוב.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ליעד מרום קרדיט: depositphotos

מדפים ממתכת – לאחסן בראש שקט