יום רביעי , יוני 16 2021
דף הבית / מדורים / המומחים / דלתות במבצע – מה חשוב לבדוק וממה חשוב להיזהר?

דלתות במבצע – מה חשוב לבדוק וממה חשוב להיזהר?

בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מידע על הדברים שחשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות כניסה או פנים במבצע מכירות או במחיר אטרקטיבי במיוחד.

ליעד מרום -קרדיט לתמונה ל: גאו-מדיה דיגיטל
צילום: גאו-מדיה דיגיטל

רוכשים דלתות במבצע מכירות כזה או אחר? מצאתם דלתות כניסה או פנים במבצע שאסור לכם לפספס? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מידע על הדברים שחשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות כניסה או פנים במבצע מכירות או במחיר אטרקטיבי במיוחד.


  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אונו ניוז


מחירי דלתות כניסה ומחירי דלתות פנים – כיצד הם נקבעים?

העלויות של דלתות פנים או כניסה נקבעות בהתאם למספר משתנים עיקריים כגון: סוג הדלת (דלת כנף, דלת כנף וחצי, דלת שתי כנפיים, דלת הזזה לתוך כיס ייעודי בקיר, דלת הזזה על גבי מסילה עליונה), חומרי הגלם מהם מיוצרות הדלתות (עץ מלא, פלדה, אלומיניום, MDF, פולימר וכדומה), גודל הדלת, חומרי הגלם מהם מיוצר הציפוי והמילוי של הדלת (חשוב לציין שחומרי המילוי והציפוי משפיעים על רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלת), סוגי מערכות הצירים המותקנים בדלתות, סוגי מנגנוני הנעילה המותקנים בדלת, הסגנון העיצובי של הדלתות ורמת הגימור שלהן.

מעבר לעלות הכספית לרכישת הדלתות, חשוב לשקלל את עלויות ההתקנה, כאשר התקנתן של  דלתות הזזה או דלתות קו אפס מחייבות אתכם בהליך התקנה מורכב ומתמשך יותר שהעלות הכספית שלו גבוהה יותר בהשוואה לעלויות ההתקנה של דלתות בהתקנת משקוף. יחד עם זאת, בכל סוגי הדלתות אנו ממליצים לכם להסתייע בשירותיהם של מתקיני דלתות מקצועיים.

טווח מחירים של דלתות כניסה ודלתות פנים

כאשר מדברים על דלתות כניסה בגודל ועיצוב סטנדרטי מדברים על טווח מחירים של 2,500 עד 5,000 שקלים לדלת והמחיר מטפס כלפי מעלה ככל שמפתח הדלת מופיע בגודל לא סטנדרטי וכלל שהסגנון העיצובי של הדלת מושקע יותר. טווח המחירים של דלתות כניסה מעוצבות נע בממוצע בין 5,000 ל-9,000 שקלים, כאשר ישנן דלתות בעלויות גבוהות יותר. לעומת זאת, טווח המחירים של דלתות פנים נע בין מאות לאלפים בודדים של שקלים, וזאת בהתאם לכל אחד מהפרמטרים המצויים לעיל.

דלתות במבצע – מה חשוב לדעת?

דלתות כניסה או פנים במבצע מכירות כזה או אחר הן בדרך כלל דלתות מתוך קטלוג, כלומר דלתות אשר יוצרו ותוכננו בהתאם לגודל מפתח סטנדרטי, כאשר כל דרישה לשינוי בגודל המפתח בהתאם לגודל הרצויה לכם, תייקר את עלות הדלתות. כפועל יוצא מכך, נדיר למצוא מבצע מכירות על דלתות כניסה או פנים שאינן מתוך קטלוג קיים. דבר נוסף שחשוב לדעת על דלתות במבצע טמון בעובדה שברוב המקרים מדובר במבצע מכירות המתקיים על ידי ספקי דלתות המעוניינים לעשות מכירת חיסול על דגמים מקולקציות ייצור קודמות וזאת כחלק מהליכי החידוש של קולקציית הדלתות.

סוג נוסף של מבצע על דלתות מתקיים בעיקר במסגרת רכישה כמותית של דלתות פנים, כאשר המחיר המוצע ללקוח על כל דלת פנים נמוך יותר ממחיר המחירון הנקבע על ידי היצרן/יבואן/משווק, וזאת בהתאם למספר דלתות הפנים אותן רוכש הלקוח. במקרים אלו, המבצע הוא יותר מעין הטבת מחיר על כמות.

אם כך, מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות במבצע?

רכישת דלתות במבצע מכירות או במסגרת הטבת מחיר על כמות, מחייבת אתכם להתייחס למספר פרמטרים מרכזיים אשר יסייעו לכם להימנע מרכישת דלתות נחותות יותר, וביניהם: הניסיון המקצועי והמוניטין של ספק הדלתות, איכויות הדלת בהתאם לכל אחד מהפרמטרים המשפיעים על טווח המחיר שלה והעלויות הנלוות לרכישה – כולל עלות הובלה ועלות התקנה.

על מנת לדעת האם מוצע לכם מבצע מכירות אטרקטיבי או הטבת מחיר משתלמת, אנו ממליצים לכם לקיים סקר השוואתי בין מספר ספקי דלתות מובילים בתחומם, וזאת על מנת לבדוק את טווח המחירים הנדרש על סוגי הדלתות השונים. השוואה נקודתית בין מספר ספקים שונים תאפשר לכם להתרשם מהמחיר הממוצע הנדרש על כל אחד מסוגי הדלתות הנפוצים ובהתאם למפרט הדלת (חומר גלם, סוגי מנעול וצירים, חומרי ציפוי ומילוי) לבחון את המחיר המוצע לכם במסגרת מבצע מכירות או הטבת מחיר.

וממה חשוב להיזהר כאשר רוכשים דלתות במבצע?

על מנת להבטיח לעצמכם דלתות פנים או דלתות כניסה איכותיות ועמידות לאורך זמן, גם במקרים בהם אתם רוכשים את הדלתות במבצע אטרקטיבי ומשתלם, חשוב לבדוק את טיב האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה ובמעמד ההתקנה. רכישה או התקנה של דלתות כניסה ופנים ללא תעודת אחריות מטעם הספק/מתקין, מומלץ שלא תעשה מלכתחילה.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ביי פוסט קרדיט תמונה FREEPIK

ייעוץ עסקי בגישה יוזמת