יום שבת , ספטמבר 21 2019
דף הבית / חדשות חמות / משכנתא לסגירת הלוואות – הוראות הפעלה

משכנתא לסגירת הלוואות – הוראות הפעלה

רוצים לסגור הלוואות והאופציה הכי טובה שיש היא הגדלת המשכנתא? אז מעולה, אני רוצה לנצל את הבמה הזו כדי להסביר איך הדברים האלו עובדים, מה היסודות של משכנתא לסגירת הלוואות?

בלוג

הרעיון הוא פשוט, אם נשארה לכם משכנתא שהיא נמוכה יחסית, ניתן להגדיל את המשכנתא הקיימת במטרה לסגור בכסף את כל ההלוואות שהצטברו בעובר ושב, כרטיסי אשראי וכל מקום אחר.

עד 50 אחוז משווי הבית:

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

העניין החשוב ביותר שצריך להבין הוא שניתן להגדיל את המשכנתא רק עד 50 אחוז משווי הבית הקיים. כלומר נניח שהבית שלכם שווה 2 מיליון שקלים, זה אומר שהמשכנתא הקיימת יכולה להגיע עד 1.0 מיליון שקלים, כולל כל המשכנתאות יחד.

דוגמה: נניח שהבית שלי שווה 2 מיליון שקלים, וכרגע יש לי משכנתא של 700 אלף שקלים. זה למעשה אומר שאני יכול לקחת עוד 300 אלף שקלים במשכנתא, כדי לסגור בכסף הזה את כל ההלוואות או חובות אחרים שהצטברו אצלנו. ברגע שהמשכנתא תגיע ל1 מיליון שקלים, זה יהיה בדיוק 50 אחוז משווי הבית.

התנהלות המשכנתא הראשונה:

כאשר רוצים לבקש בבנק משכנתא לסגירת הלוואות הדבר הראשון שהבנקים רוצים לראות, זה את התשלומים של המשכנתא הראשונה. כלומר הבנקים רוצים לראות איך ירדו התשלומים של המשכנתא הראשונה, אם היו בעיות עם תשלומי המשכנתא הראשונה- זה בוודאות אומר שאין סיכוי לקבל משכנתא נוספת.

איך נראה החשבון שלכם?

הדבר הבא שהבנקים רוצים לראות זה שהחשבון מתנהל בצורה תקינה, כלומר אם יש הרבה הלוואות בחשבון זה בסדר גמור, כי זה מטרת המשכנתא. מה שלא בסדר זה אם יש הלוואות שלא משולמות בזמן, צ'קים חוזרים, בעיות בתשלומים – כל אלו זה סימנים אדומים שמעידים על כך שאתם מסוכנים ולא אחראיים ( ממש כך) ושלמעשה זה מסוכן לתת לכם עוד כסף, כי אתם עלולים שלא לעמוד בתשלומים של הכסף הנוסף.

מרטין בוקסדורף הוא מומחה למשכנתאות לסגירת הלוואות 0508116397

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

קופיקס

שלל מבצעים בסופר קופיקס אור יהודה