יום שישי , ספטמבר 20 2019
דף הבית / חדשות חמות / כולם מאמינים באור יהודה: האחדות תנצח

כולם מאמינים באור יהודה: האחדות תנצח

ימים בודדים לפני הבחירות המקומיות ובמטה תנועת מאמינים באור יהודה, מעריכים באופטימיות זהירה כי הם יהיו הפתעת הבחירות.

מאמינים אור יהודה
מאמינים אור יהודה

"אנחנו מרגישים שהקהל מתחבר למסר של האחדות, ולא מחפש את המסר של השנאה והפילוג", אומר שאול סאלם מועמד מספר 2 של התנועה. ואכן, גם לדברי מומחים וסוקרים שבדקו את התפלגות הקולות בעיר, נראה כי תנועת מאמינים באור יהודה התחזקה מאוד בימים האחרונים על חשבונה של תנועת ש"ס ועל חשבונם של המועמדים הבוכרים השונים.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  – חדשות אור יהודה

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים  – אונו  ניוז
ישירות למייל – כל מה שקורה בעיר – להרשמה


אך לא רק בקרב קהלים דתיים והעדה הבוכרית והעיראקית נרשמת התחזקות משמעותית לתנועת מאמינים באור יהודה. בימים האחרונים התפרסם בכלי תקשורת מקומיים על פעילים חילונים משכונת נווה רבין שהתגייסו למען הצלחת תנועת מאמינים באור יהודה. לדברי איציק שפירא איש עסקים ופעיל בולט בשכונה: "ראיתי את המצע של התנועה והתכניות שלהם לגבי העיר בכלל ולגבי נווה רבין בפרט, מצאו חן בעיני. יש שם רעיונות ופתרונות יצירתיים לבעיות שאף אחד לא עוסק בהן"

גם ראש תנועת מאמינים באור יהודה אברהם בורוכוב מעריך כי הסחף לכיוון התנועה שלו ימשיך ויתגבר. "אנחנו עובדים מאוד חזק מול כל הקהלים ומול מובילי דעה בעדות השונות בעיר. אני חושב שהבשורה שאנחנו מביאים, היא בשורה מרעננת ובשורה שלא נשמעה עד היום באור יהודה: כולם יכולים להיות באותה תנועה ולא צריך להמשיך עם החלוקה לפי עדות. הגיע הזמן לאחדות ולעשיה למען אור יהודה", מסכם בורוכוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

קופיקס

שלל מבצעים בסופר קופיקס אור יהודה