יום שישי , פברואר 23 2024
דף הבית / הורוסקופ שבועי / הורוסקופ שבועי: תחזית לילידי כל המזלות 8.10-14.10.2023

הורוסקופ שבועי: תחזית לילידי כל המזלות 8.10-14.10.2023

הורוסקופ/אסטרולוגיה: תחזית שבועית 8.10-14.10.2023 לילידי כל המזלות, הסבר כללי על מהי האסטרולוגיה ולשם מה היא טובה לנו? וגם טיפ לילידי השבוע

הורוסקופ שבועי. צילום canva
הורוסקופ שבועי. צילום canva

האסטרולוגיה היא הבנה מה הכוכבים רוצים שנעשה ולאן הם מכוונים אותנו!


רוצים להדליף? שלחו וואטסאפ

  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אונו ניוז


הסבר כללי על מהי האסטרולוגיה ולשם מה היא טובה לנו.

תורה זו עוזרת לנו להבין ולקבל את אופיינו ונותנת לנו הכוונה והנחייה לגבי מהי הדרך הנכונה בה עלינו לבחור.

חשיבות הבחירה הנכונה בחיים ידועה לכל וגם בקבלה נאמר, כי במידה ובחרת נכון, הרי שאתה הנב.ח.ר ואם בחרת לא נכון הרי שהבחירה הופכת לח.ר.ב השלופה מעליך.

מפת לידה הנה “צילום” הכוכבים ברגע הלידה, כפי שהיו באותו הזמן בשמיים ומראה את פוטנציאל האדם מבחינת היכולות האישיות.

המפה נותנת תשובות לגבי כל השאלות הגדולות כקטנות, המעסיקות כל אדם בכל תחום שהוא. לדוגמא: כסף, עבודה, קריירה, בריאות, זוגיות וכו´..

מבחינה קרמאתית, המפה עונה לנו עם מה הגענו לגלגול זה, מה השיעור אותו עלינו ללמוד ובאיזה אופן נממש את התיקון שעמו הגענו לגלגול זה?

מומלץ לכל אחד להכין לעצמו מפה אישית וכמה שיותר בגיל צעיר ואפילו מינקות, לדוגמא ידוע, שההודים מכינים מפת לידה כבר ביום לידתו של התינוק ואף את תהליך השידוך והתאמת הזוג לנישואין, הם מתנים בהתאמת מפות הלידה.

על ידי קבלת ייעוץ, ניתן לדעת מה הפוטנציאל הגלום בכל אחד ולא ל”פספס” הזדמנויות.

כמו כן, ניתן לעשות הצלבות שונות בין בני זוג ומערכות יחסים בכל התחומים.

מבחינה אסטרולוגית הייעוץ הוא שילוב בין מערך הכוכבים של היום בשמים ובין מערך הכוכבים שהיו בזמן הלידה ובדיקת הזוויות הנוצרות כתוצאה משילוב זה.

על ידי שילוב והכלאה זה, ניתן לדעת על קשיים שיווצרו בזמן זה או אחר, מתי יסתיימו, מניין המקור שלהם ומה מטרתם בתהליך המודעות אותו עובר כל אדם בחייו.

חשוב מאוד לכל אחד לדעת ולתחום בזמן, אירועים שונים ובמיוחד את הקשים שבהם, כיוון שבמיוחד בתקופות קשות זקוקים לתקווה והידיעה שלכל דבר קשה יש גם סוף מקלה על העניין, כך שיש למה לצפות…. כדברי המשפט הידוע: “מחר יהיה יום חדש”.

בתקווה שהכוכבים יקרינו אל כולנו מטובם ואורם.

תחזית שבועית מאת צילה שיר-אל אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית לפניכם

טיפ לילידי מזל השבוע 

נושאי כספים ימשיכו לצבור תאוצה ונראה שהזמן בשל לבדוק אפיקי השקעה חדשים. זה הזמן שלכם לפרוץ את המעגל בו אתם חיים מבחינה כלכלית.

טלה 21 במרץ עד 19 באפריל

השמש בשמיים נמצאת אצלכם בבית השותפויות ולכן זוהי תקופה שבה אתם יכולים לעזור לעצמכם להתארגן בנושאים שיכולים למקד עבורכם את הצרכים של האני הפנימי שלכם, מול השותפים לכם לחיים . מאחר וגם הכוכב אוראנוס המביא איתו חופש ושחרור נמצא אצלכם בבית הכספים הרי שזה הזמן הנכון  לבדוק את הצרכים הכספיים שלכם ואף רצוי ליצור לעצמכם טבלת הכנסות והוצאות, כך שתוכלו להיות בשליטה.

שור 20 באפריל עד 20 במאי

בשבוע הקרוב תאלצו להתמודד עם מערכות יחסים מאוד משמעותיות בחייכם וייתכן שיהיו ימים בהם תיכנסו לחוסר מנוחה עם השותפים לכם בחיים בגלל חוסר תקשורת נכונה. חשוב מאוד שתוודאו שהקרובים לכם מבינים כהלכה את מה שאתם מבקשים להגיד להם , כיוון שאי עמידה בצרכים שלכם יכול להכניס אתכם למלכוד והתלבטות בין לעשות מה שטוב לכם ובין לעשות מה שטוב לאחרים.

תאומים 21 במאי עד 21 ביוני

אתם מתלבטים בכל הקשור לענייני עבודה ולא בטוח שאתם מוצאים את הדרך מה לעשות. יש לכם צורך עז לבדוק את הגבולות שלכם בנושאי עבודה, כיוון שנראה שמוטלת עליכם אחריות מעבר למה שאתם רוצים או יכולים לשאת. ולכן, כדאי במשך פרק הזמן של שבוע זה שתשקיעו בכל מה שקשור ליחסי אנוש על רקע עבודה ונראה שבדרך זו תצליחו לשווק את עצמכם ולהגיע להישגים משמעותיים.

סרטן  22 ביוני עד 22 ביולי

השמש בשמיים שמביאה איתה התייחסות משמעותית לתחומי החיים החשובים , נמצאת השבוע בבית המשפחה הגרעינית שלכם ובמקום המקושר עם נושאים הקשורים לדרך שבה אתם בוחרים להמשיך לחיות את חייכם בהמשך. מבחינה זו, אתם נמצאים בדיוק בזמן הנכון לבדוק ולהיערך מחדש, כדי לשנות את חייכם בהתאם לנסיבות החדשות . אל תתנו לאנשים קרובים להסיט אתכם מדרך חשיבתכם .

אריה 23 ביולי עד 22 באוגוסט

אתם נמצאים בתקופה לחוצה במקצת בשל החלטות שאתם חייבים להחליט ולעיתים אתם נכנסים לעימותים שאינם נכונים לכם, רק בגלל משחקי אגו. כוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים ואף על כספים נמצא אצלכם בבית המקושר עם ההתנהלות הכספית שלכם ולכן חשוב מאוד לסיים נושאים חשובים אלה במידה ועדיין לא הגעתם לשביל הנכון מבחינתכם להצלחה כלכלית.

בתולה 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

השמש בשמיים וגם הכוכב שמזוהה איתכם הכי הרבה, האחראי על תקשורת והמוכר בשמו מרקורי נמצאים יחדיו במקום המקושר עם כספים והערכים החשובים לכם בחיים . שילוב שני אלו מלמד כי אתם מנסים לשלב עוד גורמים בתוכניותיכם, כך שיעזרו לכם בביסוס מעמדכם הכלכלי, כדי שכולם יצאו מרוצים. בשלב הזה כשהכול עוד מעורפל שווה לנסות ולקבל עצות של אנשים קרובים.

מאזניים 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

למרות שנושאים שונים וחשובים עבורכם עדיין נמצאים במצב מעורפל, חשוב מאוד שלא תאבדו את התקווה ותהיו שלמים עם כל העשייה שלכם. אתם דוחפים חזק אל ההצלחה אולם אתם חייבים להבין ולהפנים שגם אם לא תזכו בכל המטרות שלכם, חשוב שתהיו בולטים בשטח ובעשייה שלכם, כך שגם בעתיד תיזכרו כאנשים של עשייה ושאפשר לסמוך עליכם בכל מה שאתם עושים.

עקרב 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

כוכב מארס שהוא למעשה הכוכב המשני המזוהה איתכם והמביא איתו תחושה של כוח ועשייה, נמצא במזל שלכם ונותן לכם את מקסימום האנרגיה לבטא את עצמכם בצורה המעמיקה והטובה ביותר. הקשיבו לאינטואיציה הטבעית שלכם במקום שאינכם יודעים כיצד להחליט וקיימות כמה אפשרויות עבורכם. רק לאחר תקופת יום ההולדת תגיע אליכם תקופה חדשה של צמיחה.

קשת 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר

כוכבים משמעותיים כמו כוכב התקשורת מרקורי וגם השמש בשמיים נמצאים אצלכם במקום המקושר עם הצורך והרצון שלכם לבלוט בכל מקום בו נעשית עשייה חברתית מועילה לטובת הכלל. את המניעים הפנימיים שלכם אינכם חייבים לשתף עם אנשים שאינם קרובים לכם ולכן מצאו את הכוח הפנימי לנווט את עצמכם בתוך ים של אפשרויות להתפתחות אישית ומקצועית.

גדי  22 בדצמבר עד 19 בינואר

בימים אלה אתם מרגישים שהולך לכם יותר טוב מבחינה מקצועית כיוון שהשמש בשמים נמצאת בבית הקריירה ומאירה לכם תחומים אלה. גם כוכב העשייה המוכר בשמו מארס נמצא אצלכם בבית החברה והחברים וגורמת לכם להוציא את החלק הפנימי שלכם ששואף ליחסים בין אישיים טובים ומועילים. עושה רושם שבהתנהלות זו תצליחו להתפתח בצורה יעילה וטובה יותר בתחומים החשובים לכם.

דלי 20 בינואר עד 18 בפברואר

תקופה קצת מלחיצה עבורכם מבחינת הקריירה וגורמת לכך שאתם מתנדנדים בין עשייה של ממש , לבין לרצות להמשיך לנוח על ההישגים שהיו לכם עד היום. אתם לא יכולים להגיע להחלטות בשלב זה וגם לא רצוי, כיוון שמבחינה כלכלית אתם נמצאים במקום שהוא לא טוב עבורכם בגלל ביקור הכוכב סטורן המעכב בבית הכספים שלכם. חכו לפחות עוד שנה עד אשר תגיעו להחלטות מגובשות.

דגים 19 בפברואר עד 20 במרץ

השבוע תהיו עסוקים בגביית חובות מאנשים שחייבים לכם כספים וגם עם כאלה שמנסים להתחמק מלקיחת אחריות. השמש בשמים מאירה לכם את היכולות הטבעיות שלכם להתחבר אל אנשים ולעמוד על דעתכם ולכן, אל תוותרו לאף אחד . לא יזיק לכם לאחר תקופה ארוכה עם תחושה לא נוחה, לצאת להתאוורר במקומות הרחוקים ממקום המגורים שלכם לצבירה והתחדשות אנרגטית.

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

התחזית השבועית מאת צילה שיר-אל אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית. נייד 0522248626 אימייל Shirel.zila@gmail.com

צילה שיר אל. צילום פרטי
צילה שיר אל. צילום פרטי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מופע הג’אז הברזילאי.באדיבות מרכז התרבות סביון

לרגל יציאת סדרת מופעי הג׳אז בסביון: ראיון עם מפיק הסדרה עמיקם קימלמן

תפריט נגישות