יום שישי , ספטמבר 24 2021

עם ניסיון של מעל עשור בתחום, ביקורות חיוביות ויחס חם, דגי בקעת אונו היא אחת מחנויות הדגים המומלצות ביותר בבקעת אונו. מדובר בחנות משפחתית וייחודית שמתמחה בדגים טריים בקריית אונו ומשווקת את אלו המובילים בתחום, כאשר ההקפדה על הטריות היא בראש ובראשונה.

הדגים מתקבלים על בסיס יום יומי והדבר מעיד על כך שתחלופת הדגים בחנות היא גבוהה. המבחר של הדגים בחנות רחב בהיקפו וכולל דגי ים טריים, דגי יבוא מרחבי אירופה ודגים קפואים, באיכות הכי טובה שיש, זאת לצד שרות אדיב ומקצועי, יחס אישי ומחירים נוחים.

בחנות תמצאו כאמור דגי בריכה ודגי ים כמו בורי, סלמון נורבגי, מושט, באס, ברמונדי, פורל, דניס, לברק, מוסר ים, טונה אדומה, לוקוס, ברבוניות, פרידות ועוד. אגב, הם מייבאים את הלברק והדניס מקפריסין כך שמדובר בדג ברמה איכותית מאד. הדגים עצמם נמכרים בטריות הגבוהה ביותר, אחרי שעברו פיקוח וטרינרי ופיקוח עצמי של הבעלים, כך  שהבקרה על הדגים היא גבוהה.

בנוסף לדגים החנות מציעה מגוון מוצרים נלווים כמו שמנים ייחודיים, שמן זית ומוצרים של חברת "אנשי הזית". כמו כן מוצעים למכירה מוצרים של חברת "מזרח ומערב" ואם לא די בכך, מדי יום שישי הלקוחות זוכים לטעום מהסושי הייחודי ש"דגי בקעת אונו". מציעה ללקוחותיה.

מה עוד? העובדים מבצעים את כל סוגי החיתוך של הדגים ללא תוספת תשלום, החל מפילה, טחון ועד קצוץ ידני (שיטה שמתאימה בעיקר לקציצות דגים). בנוסף, העובדים ממליצים על מתכונים ייחודים:  "אנחנו מתאימים כל דג ללקוח – אם הוא מתלבט, אנחנו שואלים מה הוא רוצה לעשות ואנחנו מתאימים לו את הדג". אמר לנו מנהל החנות והוסיף: "יש לנו ניסיון של מעל עשור בתחום לכן אנחנו מאמינים בדגים הטריים ואלו הקפואים נמכרים אצלנו רק ברמת איכות גבוהה".

"דגי בקעת אונו" נמצאת בענף הדגים משנת 2010. החנות החלה את דרכה כחנות דגים מקומית והעובדה כי העסק עצמו הוא משפחתי, בו עובדים אחים וגיסים תעיד על החמימות שכל לקוח זוכה לקבל בה.

התרשמנו כי מאחר והעסק עצמו הוא משפחתי אז חווית הקנייה שמוענקת גורמת לכך שגם אתם תהפכו מהר מאד לחלק מהמשפחה. "אמינות, טריות, איכות ומקצועיות – אלו הדברים שמובילים אותנו". הוסיף הבעלים וסיכם: "אנחנו מוכרים שירות, רוצים שכל לקוח יצא מהחנות עם חיוך – זה המוטו שלנו, כי דגים יש בכל מקום: בשוק, בסופר וכדומה אבל בדגי קרית אונו תקבלו חוויה אחרת לחלוטין".

כתובת: הנשיא 57, קריית אונו. לניווט לחצו כאן 

טלפון: 03-946-3676

050-3299918