יום חמישי , ספטמבר 19 2019
דף הבית / גני תקווה / הליידי של גני תקווה

הליידי של גני תקווה

אושרת פרימו שייסדה עם חברתה מירב את קבוצת הנשים הגדולה 'הליידיס' של גני תקווה, הודיעה לאחרונה על הצטרפותה לסיעתו של המתמודד לראשות המועצה, יניב שחר.  

אושרת פרימו גני תקווה

אל הזירה הפוליטית בגני תקווה יש מצטרפת חדשה, אושרת פרימו, בת זוגתו של פרשן הכדורגל משה פרימו. אושרת, תושבת פעילה, בין המייסדות של קבוצת הנשים בגני תקווה, היא בהחלט כוח פוליטי משמעותי בישוב, המצטרפת למועמד יניב שחר.

מדוע החלטת להצטרף ליניב שחר?

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

"הצטרפתי ליניב לפני מספר חודשים כשהקמנו את 'כוח לשנות', מסגרת המאחדת תושבים מגני תקוה, המאוכזבים מדרך ניהול הישוב ומבקשים להציע חלופה חדשה, איכותית, ורעננה. מאז גילינו שמה שאנחנו חושבים – משותף לרוב הציבור, הלא אינטרסנטי, בגני תקוה, והתנועה שלנו גדלה בהתמדה והפכה בזמן קצר לכוח מאוד משמעותי פה.

ההצבה שלי בצוות המוביל של התנועה היא אמירה ברורה, שיש פה שילוב של שכונות חדשות והישוב הוותיק. אני מבחינתי רואה בזה זכות וכבוד שהתבקשתי להצטרף אל אלה שעומדים בחזית ההסברה של התנועה. יש לנו בתנועה בפרט, ובישוב בכלל אנשים מדהימים, אכפתיים ואנרגטיים ואני שמחה להיות חלק מהם".

פרימו פרסמה בקבוצת הליידיס  בפייסבוק את ההודעה הבאה: "חברות יקרות, לפני כשנתיים וחצי, כשהחלטנו מירב ואני לפתוח קבוצת נשים בישוב האהוב שלנו, לא תארנו לעצמנו למה זה יתפתח…לא חלמנו בחלומות הכי טובים שלנו שנתלכד פה ביחד כל כך הרבה נשים ונעשה כל כך הרבה טוב אחת לשניה.

עבורי, קבוצת הליידיס, היא הגשמה של חלום גדול – של אהבת חינם, נתינה וקבלה ממקום טהור ואמיתי, של עזרה וחמלה, של שמחה והתרגשות, של כבוד ואנושיות…כשאני צופה במתרחש יום יום בקבוצה שלנו- אני גאה! גאה בכן, גאה במעשים שלנו, גאה בעצמי…כן כן, בהחלט גאה בעצמי על היכולות שגיליתי בי באמצעות הקבוצה שלנו ועל ההנאה הרבה שאני מפיקה מהנתינה והקבלה…

ולכן, בעקבות הנאה וסיפוק אלו החלטתי לאחרונה לחבור למועמד הרץ לרשות המועצה בבחירות הבאות, יניב שחר…וזאת במטרה להפוך את הרצון העז הקיים בי, להעניק ולסייע לעוד אוכלוסיות בקהילה הנהדרת שלנו בישוב, למשהו קבוע ומוסדר…לפתח ולפתוח בפניי ערוצים נוספים לתרומה ועשייה למען הזולת.

זו דרכי, זו אמונתי וכולי תקווה שתינתן לי הזכות להעניק עוד ועוד לבני האדם. מהרגע בו הגעתי להחלטה זו, מצאתי כי גילוי נאות בפניכן הוא מחובתי.

החלטתי זו, אין בה כדי לגרוע או לשנות משהו בקבוצתנו הנהדרת.. הפרדה מוחלטת בין פוליטיקה ובין קבוצת הליידיז תמשיך להתקיים, אני יודעת שאני מסוגלת לכך וסומכת עליכן בכל ליבי כי גם אתן תדענה לעשות כך. אוהבת אתכן בכל ליבי. אושרת פרימו❤".

 

2 תגובות

  1. ראיתי אנשים מתהפכים

    אני מאמין שרוב תושבי היישוב חוששים להביע תמיכה במועמד המוביל והמבטיח וכנגד המועצה והעומדת בראשה. מסקירה בפייסבוק, כל פוסט תמיכה במועצה מיד קופצים התומכים ומלככי הפנכה כשבראשם עומד תומך אחד בולט שאני זוכר שהיה תוקף את המועצה בכל ליבו עד שהחליט להפוך את עורו. אם הייתי מייעץ לליזי, הייתי ממליץ לה להיפטר ממנו כצעד ראשון ללב התושבים.

  2. מי שחכם יידע לבחור ביניב שחר!! כמה הרס כמה רוע מי שקרוב יודע כמה החממה צועקת מסיחרון.
    איכס איכס ועוד פעם איכס!
    יניב, רואים על הפנים שלך כמה טוהר לב יש לך, הלוואי ותיבחר והתושבים יהיו חכמים ולא יפחדו משינוי, שינוי מבורך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

שאול פיצוחים ביהוד

מעצמה גרעינית ביהוד: פיצוחי גל – אני עובד באהבה!