יום ראשון , מאי 9 2021
דף הבית / המפלצת הולכת לכלא – פדופיל מסוכן הורשע

המפלצת הולכת לכלא – פדופיל מסוכן הורשע

הותר לפרסום: בית משפט השלום בתל אביב גזר על עובד מערכת הביטחון ,כבן 50 תושב מרכז הארץ, 4.5 שנות  מאסר בפועל ומאסר על תנאי, לאחר שהורשע בפרסום וצריכה של תכנים פדופיליים חריגים בחומרתם ותכנים הכוללים התעללות מינית קיצונית בילדים ותינוקות ובעלי חיים.

פדופיל מאזור המרכז
צילום אילוסטרציה

כזכור, הנאשם, ששמו אסור בפרסום מטעמי בטחון המדינה, הועמד לדין על-ידי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה ב- 26.02.17. ב- 22.06.17, במסגרת הסדר דיוני, הורשע הנאשם בעובדות כתב האישום המתוקן על פי הודאתו. הנאשם הורשע כי צרך ושיתף אחרים בתכנים פדופיליים ובתכנים הכוללים התעללות ומחיצה למוות של בעלי חיים. הנאשם החזיק וצרך רבבות סרטים ותמונות בנפח עצום של כ-900 ג'יגה בייט, מתוכם רבבות הכוללים תיעוד יחסי מין עם ילדים, לרבות אינוס והתעללות קיצונית קשה בתינוקות בני מספר חודשים. כמו כן, הנאשם הורשע בפרסום תועבת בגירים משום שפרסם סרטים ותמונות בהן נראות בגירות עירומות או לבושות למחצה מתעללות גופנית בבעלי חיים שוניםנוסף על כך, הנאשם אף הזמין, תמורת תשלום, סרטי התעללות בילדים. הנאשם יצר קשר עם מספר אנשים מחו"ל, באמצעות האינטרנט, והעביר "הוראות בימוי" עבור הסרטים שהזמין, תוך שהוא דרש כי מעשי ההתעללות בילדים, שיתועדו בסרטים, יהיו קיצוניים ביותר.
לקריאת גזר הדין המלא:


פדופיל מאזור המרכז

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, באמצעות עו"ד איתי גוהר, טענה בפני בית-המשפט כי המסכת העובדתית המתוארת בכתב האישום, ובה הורשע הנאשם היא מהקיצוניות ביותר שנחשפו בישראל בתחום הפדופיליה המקוונת, הן מבחינת כמות התכנים והן מבחינת תוכנם . הנאשם למעשה היה שותף הן להזמנה, הן לפרסום והן להחזקה והצריכה של התכנים האלה.

ביהמ"ש קבע כי "בענייננו, המסכת המתוארת בכתב האישום מתייחסת למעשים שביצע הנאשם כשברקע סטייה מינית או סטיות מיניות מהן סובל.. אשר בגינן, כאמור, החזיק הנאשם תמונות וסרטים הכוללים תכנים פדופילים ותכנים של התעללות בבעלי חיים, פרסם אותם ואף הזמין סרטונים הכוללים תכנים פדופילים לאחר מתן הוראות בימוי ליצרנים. הפגיעה הנובעת ממעשיו אלה של הנאשם משתרעת על פני שני ערכים חברתיים מרכזיים… הראשון בא.. להגן על קטינים והשני להגן על בעלי חיים." 

"על החומרה שיש בעבירות מין, לא כל שכן כאשר הן מבוצעות בקרבן קטין וכוללים גם מעשי התעללות, דומה כי אין צורך להכביר מילים, ועל הענישה לשקף את הפגיעה בערך העליון של ההגנה על כבודם, גופם, ביטחונם ונפשם של קטינים וקטינות ולהרחיק מן הציבור את מי שנשקף ממנו סיכון. דברים אלו נכונים גם כאשר מדובר בהחזקה, פרסום או הזמנה של סרטים הכוללים תועבה ובהם קטינים, שכן גם מעשים אלו יוצרים ביקוש לחומר התועבה והביקוש מביא לייצורו של אותו חומר הפוגע בקטינים ולניצולם באופן מחפיר.."

פדופיל מאזור המרכז
צילום אילוסטרציה

"כזכור, הסרטונים שהחזיק הנאשם ופרסם כוללים פגיעה קשה גם בבעלי חיים, כאשר ברב המכריע של המקרים מדובר בהתעללות תוך כדי גסיסה, עד להבאה למותם של בעלי החיים, באופן המעיד בצורה חד משמעית על אטימות לב ואכזריות הן מצד הפוגע עצמו המופיע בתמונה או בסרטון והן מצד הצרכנים של תמונות וסרטים, דוגמת הנאשם, המעודדים בעקיפין פגיעה זו. חובה עלינו כחברה להקפיד הקפדה יתרה לצמצום הכאב והסבל שנגרם לבעלי חיים, במיוחד כאשר מדובר במי שלא ניתן לשמוע את זעקותיו ובמי שאינו יכול לעמוד על זכויותיו או להלין על פגיעה בהן…" " אין בנמצא פסק דין שניתן בנסיבות דומות לענייננו הכולל שילוב של פגיעה והתעללות בקטינים, אף בני מספר חודשים בלבד, באופן קיצוני וקשה, ובבעלי חיים עד לעיתים המתתם בייסורים. במילים אחרות, הדגש בחומרים הושם על ההתעללות ופגיעה פיזית קשה בקטינים ובבעלי חיים ולא רק על אלמנטים מיניים כפי שניתן לראות בפסקי הדין האחרים. נסיבה זו, כמו גם ההיקף המדובר והפרסום האקטיבי, אשר תואר על ידי התובע, בצדק, ככזה המלמד על "הפיכת מחשבו של הנאשם למעין שרת", פועלים לחובת הנאשם בקביעת מתחם הענישה ההולם." 


  הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

5 תגובות

 1. הולם ??
  איך מי *שמזמין* התעללויות כאלו ושהן מבוצעות ע"פ הוראותיו ובבימויו וכמובן שלא היו מבוצעות לולא עשה זאת – איך אדם כזה מקבל רק 4.5 שנים ?
  הרי נאמר בפסק הדין שאין בנמצא תקדים אז למה ?? למה יוצרים תקדים שכזה ? הבא בתור שיגיע ויעשה קצת פחות יטען כמובן זהוא חייב לקבל פחות. יש תקדים.
  ובאמת מעניין איך הצליחו לשכנע את השופט שאין לפרסם את שמו מטעמי ביטחון. יכול להיות שאם האיש באמת מחזיק סודות דגולים של המדינה, אולי יש בכך משהו – אבל… נקווה שהשופטים אכן בדקו את העניין הזה לאשורו.
  האיש הזה יחזור להיות השכן שלך, של הילדים שלך. זה ההוא שמחייך כל בוקר כשאתה יוצא לעבודה ונשאר להסתכל על הילדים שלך כשהם חוזרים הביתה.

  • צודק 1000%.למה אין עונש מוות למחבלים …פדופילים סידרתיים או זבל אנושי כזה ובכלל – לכל מני פחי זבל אנושיים???????הרי ינקו לו שליש על התנהגות טובה …זו מחת נפש מאוד קשה ואי אפשר לעקור אותה והוא יצא לחופשי ומה אז ??מישהו יפקח על הזבל???הלוואי שמישהו בכלא יתן לו טיפול 10000….עיצוב מחדש או טוטאל לוס….

  • היום הוא בטח משוחרר אחרי ניכוי שליש

 2. לרוב אנשים כאלה עברו בעצמם התעללות מינית. עונש לא ממש יעזור, שיצא החוצה ימשיך במעשיו, אלא אם זה בשילוב טיפול נפשי.

 3. מה קרה חדש לכם שהמדינה הציונית הזאת היא גן עדן לפדופילים? חדש לכם שנותנים כאן לפדופילים מורשעים לאמץ ילדים מהעולם? אתם לא קולטים את המסר שהם משדרים לכם בפרסומות שלהם? לא מבינים למה נותנים לילדים לשחק עם צעצועים של בנות ולהפך? לא שמעתם על המחקר משנת 1975 שעם נותנים לילדים לשחק בצעצועים של בנות זה פוגע בזהות המינית שלהם?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ריח שריפה בבקעת אונו. צילום אילוסטרציה: canva

אין עשן בלי אש? הפעם נראה שיש