יום שני , אוגוסט 19 2019
דף הבית / כללי / יום המאבק לאלימות נגד נשים – גבעת שמואל

יום המאבק לאלימות נגד נשים – גבעת שמואל

נשים וגברים  כאחד הגיעו ברביעי האחרון לבית העם המחודש, לצפות בהצגה בנושא אלימות.

יום המאבק לאלימות נגד נשים
יום המאבק לאלימות נגד נשים

השנה התמקדה הצגת היחיד של של אילנית לנסקי-'המחברת הצהובה של סיון'  בקולם של הילדים העדים לאלימות במשפחה. טרם ההצגה שמעו הנוכחים הרצאה מקצועית של  אורית עירון מומחית בתחום האלימות במשפחה.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות גבעת שמואל – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? הכנסו לקבוצה  – 
 אתר החדשות של בקעת אונו


הערב הינו יוזמה משותפת של האגף לשירותים חברתיים בעירייה בראשות אתי סומך, יועצת ראש העיר למעמד האשה עו"ס שירה גבאי וחברת המועצה יו"ר הוועדה למעמד האשה מיכל נתנאל

ראש העיר יוסי ברודני פתח את הערב ואמר :" כמדי שנה אני רוצה לומר באופן ברור- יום המאבק באלימות נגד נשים אינו יום עבור נשים בלבד, זהו  יום עבור כולנו כיחידים וכחברה! כחברה השואפת להוקיע מתוכה  אלימות מכל סוג שהיא. בחודש האחרון זועק מבין הכותרות המספר 21 . 21 נשים בישראל נרצחו בידי קרוביהן. מדובר במספר שצריך לזעזע כל אחד ואחת מאיתנו".

יום המאבק לאלימות נגד נשים
יום המאבק לאלימות נגד נשים

עוד נשאו דברים חברת המועצה מיכל נתנאל  שאמרה כי : "שבמסגרת חודש המאבק  באלימות נגד נשים פתחה העירייה ביוזמה חדשה- קיום סדנאות הגנה עצמית לנשים  תושבות העיר". יועצת ראש העיר למעמד האישה עו"ס שירה גבאי שציינה כי: "השנה בחרנו להתמקד בילדים העדים לאלימות  ופעמים רבות לא רואים אותם והם בבחינת שקופים כי אינם צד לאלימות הפיסית אלא חווים אותה מהצד , אולם הפגיעה הרגשית בהם היא קשה".

עוד הודגש בערב זה כי הכתובת בעיקרית לנשים וגברים הנמצאים במעגל האלימות הוא האגף לשירותים חברתיים בעיריית גבעת-שמואל  והמרכז למניעת אלימות בקרית אונו אשר הוא מרכז אזורי ומשרת את תושבי גבעת שמואל.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בית ספר הרצל יהוד

"לא רצויה ביהוד" – העירייה וההורים נגד מנהלת בית הספר