יום שבת , אוגוסט 17 2019
דף הבית / קריית אונו – גופת גבר נמצאה בחניון

קריית אונו – גופת גבר נמצאה בחניון

על פי ממצאי החקירה הראשונית מדובר בתושב קריית אונו בן 39 אשר ככל הנראה שם קץ לחייו ולא בארוע פלילי. השכנים בבניין ברחוב שי עגנון 4, המומים.

כוחות משטרה והצלה רבים הגיעו בשעות הבוקר המוקדמות אל חניון הרכבים ברחוב שי עגנון 4 בקריית אונו, שכנים שיצאו בבוקר לעבודה דיווחו על אדם פצוע השוכב בין הרכבים.
גופת אדם בחניון בקריית אונו

כוחות מדא שהגיעו אל המקום, מצאו פצוע אנוש עם סימני אלימות על גופו. מתאר פאראמדיק מד"א יהונתן מייזלס ס: "בחצר הבניין, סמוך למכוניות חונות שכב צעיר מחוסר הכרה עם סימני אלימות קשים בפלג גופו העליון. ביצענו בו מספר בדיקות רפואית על מנת להעניק לו טיפול רפואי אך הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו".
גופת אדם בחניון בקריית אונו

למקום הוזעקו כוחות משטרה מתחנת מסובים בפיקודו של סגן ניצב אלי פינטו, שסגרו את הזירה והחלו לגבות עדויות מהשכנים ועדי ראייה, למקום הוזעקו גם חוקרי זיהוי פלילי, והערכה הראשונית היתה כי מדובר באירוע על רקע פלילי בעקבות סוגי הפציעות שנמצאו על הגופה. מספרת אחת השכנות – התעוררנו בבוקר עם כל השוטרים שהיו כאן למטה, אף אחד בבנין לא מכיר את האיש, ולא יודעים מה קרה, לא היו צעקות או מריבות, כל הדיירים כאן בהלם.

בתום מספר שעות חקירה בזירת האירוע, הערכה של אנשי המשטרה כי לא מדובר בארוע פלילי או רצח אלא בארוע קשה בו  אדם שם קץ לחייו. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ונדליזם באור יהודה

ונדליזם בשידור חי – נערים מאור יהודה תועדו הורסים עמודי תאורה