יום חמישי , יוני 4 2020
דף הבית / תלמידי 'מרכז אאורה למצוינות' בבתי הספר ביהוד-מונוסון סיכמו שנת פעילות שלישית 

תלמידי 'מרכז אאורה למצוינות' בבתי הספר ביהוד-מונוסון סיכמו שנת פעילות שלישית 

תלמידי 'מרכז אאורה למצוינות', אשר הוקם על-ידי חברת אאורה, חברת הנדל"ן המובילה בישראל בתחום ההתחדשות העירונית, סיכמו השבוע שלוש שנות פעילות אינטנסיבית לצד הנהלת בתי הספר, הנהגת ההורים ומר יעקב אטרקצ'י, מנכ"ל ובעלים אאורה

מרכז אאורה למצוינות ביהוד מונוסון
צוות בית הספר רמז עם אטראקצ'י ומנכלית עמותת ירוחם לחינוך

במסגרת פעילות המרכזים בבתי הספר היסודיים בעיר יהוד-מונוסון, זוכים התלמידים למלגות תמיכה לפעילות ספורטיביות, אומנותית וחברתית, בשיתוף פעולה עם עמותת "ירוחם" לחינוך.

ביום שישי האחרון, הגיע אטרקצ'י לבקר בבתי הספר 'במעלה' ו'רמז'. הוא נפגש עם התלמידים ועם צוות המורים אשר הודו לו על תרומתו הנדיבה לחיזוק ילדים ומשפחות אשר אינן יכולים לשאת בנטל פעילויות וחוגים.

מרכז אאורה למצוינות ביהוד מונוסון
נבחרת הכדורגל בנות בית ספר במעלה יהוד

בבית הספר 'במעלה' התקבל בחיוך רחב על ידי קבוצת כדורגל הבנות של בית הספר, הפועלת השנה עם המאמן שרון ששון. הקבוצה זכתה לאחרונה במקום הראשון בתחרות כדורגל בבקעת אונו. כאות תודה, העניקו בנות הנבחרת לאטרקצ'י את הגביע המכובד.

מרכז אאורה למצוינות ביהוד מונוסון

קפטנית הנבחרת, תלמידת כיתה ו', שנמצאת כבר שלוש שנים בתכנית, אמרה: "תמיד חלמתי לשחק כדורגל ותמיד אמרו שזה ספורט של בנים. כאשר הציעו לנו להצטרף לקבוצה של בנות בבית הספר, התרגשתי מאוד וזו הייתה הגשמת חלום עבורי. שרון מלמד אותנו להאמין בעצמנו וביכולות שלנו. ככה הצלחנו לנצח את כל נבחרות הכדורגל וזכינו במקום הראשון. זאת ההוכחה שכל אחד יכול לזכות אם יש מישהו שמאמין בו".

מרכז אאורה למצוינות ביהוד מונוסון
שרון ששון מאמן נבחרת הבנות

לא רק ספורט: במסגרת התכנית פועלות בבית הספר גם קבוצת תאטרון, תכנית לימודי אנגלית בשיטה ספורטיבית ותוכנית דיבייט, המכשירה את התלמידים כיצד לנאום ולדבר מול קהל.  כ-70 תלמידי בית הספר במעלה זוכים להיכלל בתוכנית, הם מקבלים תגבור לימודי בתום יום הלימודים השומר עליהם במסגרת חינוכית.

מרכז אאורה למצוינות ביהוד מונוסון

מרכז אאורה למצוינות ביהוד מונוסון
צוות בית הספר רמז עם אטאקצ'י ומנכלית עמותת ירוחם לחינוך

כאשר הגיע לבית הספר רמז, התלמידים הציגו בפניו בגאווה רבה את ספריית משחקי החשיבה הגדולה שהקימו הורי בית הספר ביחד עם הצוות החינוכי בזכות תרומתו הנדיבה. הספרייה כוללת כ-300 משחקי החשיבה, אותם יכולים התלמידים להשאיל ולקחת לביתם וכן, לשחק בהפסקות. בביקורו גם פגש את להקת המתופפים של בית הספר אשר פועלת במסגרת לימודי המוזיקה של 'מרכז אאורה למצוינות'.

מרכז אאורה למצוינות ביהוד מונוסון

יעקב אטרקצ'י : "אאורה שמחה לקחת חלק בפעילות שמטרתה לסייע לילדים מכל גווני החברה הישראלית לקיים פעילויות למידה והעשרה גם מחוץ לשעות הלימודים הפורמאליות. אני מאמין כי בכל אחד מאתנו, צעיר כמבוגר, חבוי כישרון ופוטנציאל אדיר הממתין למימוש ובאמצעות סיוע כדוגמת 'מרכז אאורה למצוינות' יוכלו הילדים המקסימים הלומדים בבית הספר 'במעלה' ורמז ביהוד מונוסון למקסם את הפוטנציאל שלהם.

חברת אאורה מאמינה בקיום קשר ישיר והדוק עם הקהילה בערים בהן אנחנו פועלים ואנו עושים זאת גם בערים אחרות. אני חושב שהמדינה צריכה לעשות הרבה יותר, אך בהיעדר תמיכה של המדינה בתכניות העשרה, אין ספק שגם חברות עסקיות ואנשי עסקים צריכים להירתם למשימה ולסייע. נשמח לראות את הפעילות מתרחבת בעתיד כאשר לעוד ועוד ילדים תהיה חינוכית וחברתית לבוא אליה, כאשר החיוך על שפתיהם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

צילום: באדיבות דוברות עיריית גב"ש

גבעת שמואל: חוגגים בזמן קורונה