יום רביעי , יולי 28 2021
דף הבית / חיסון פסגה: ראשי עיריות קרית אונו ואור יהודה התחסנו יחד נגד קורונה

חיסון פסגה: ראשי עיריות קרית אונו ואור יהודה התחסנו יחד נגד קורונה

פרסום ראשון: החיסון בוצע במרפאת כללית בקיראון, במעמד מנהלת מחוז דן-פ"ת בכללית, ד"ר יעל רייכנברג: "אני מברכת את ליאת שוחט וישראל גל שנתנו כתף להצלחת המבצע"

חיסון פסגה ראשי ערים כללית
ראשי ערים קריית אונו ו-אור יהודה מתחסנים (צילום: דוברות כללית מחוז דן-פ"ת)

בקעת אונו מתחסנת. הבוקר (ב', 28.12) התייצבו ראש עיריית קריית אונו, ישראל גל, וראש עיריית אור יהודה, ליאת שוחט, במרפאת כללית בקיראון והתחסנו יחדיו נגד קורונה. השניים היו מראשוני המתחסנים במרפאה, שקיבלה אמש את המשלוח הראשון של החיסונים באזור בקעת אונו – ובכך ביקשו לתת דוגמה אישית לתושבי עריהם.

ראשי ערים חיסון קורונה כללית
ליאת שוחט (מימין) ישראל גל וד"ר יעל רייכנברג (צילום דוברות כללית מחוז דן-פ"ת)

את מעמד החיסון ליוותה מנהלת מחוז דן-פ"ת, ד"ר יעל רייכנברג, אשר סקרה בפני שוחט וגל את הפעילות הענפה שמקדמת כללית בארץ בכלל ובאזורם בפרט. עוד נכחו מנהלת מינהלת פתח תקוה בכללית, ד"ר קרן פרידלנדר, מנהלת המרפאה ד"ר קארין שור-שטיינפלד ובכירים נוספים.

ראש עיריית אור יהודה וראש עיריית קריית אונו
ראש עיריית אור יהודה ,ראש עיריית קריית אונו וד"ר יעל רייכנברג בקופת חולים כללית (צילום אונו NEWS)

לדברי ד"ר רייכנברג, "רק אתמול התחסנו במרפאות כללית ברחבי הארץ כ-45 אלף אנשים, כאשר מדי יום אנחנו פותחים מוקדים חדשים ומגדילים את היצע החיסונים והתורים. שיתוף הפעולה עם ראשי הרשויות בתחומי מחוז דן-פ"ת חשוב לנו במיוחד לצורך ההתארגנות, קידום הסדר בתורים והסברה מול התושבים, ואני מברכת את ליאת שוחט וישראל גל שהתייצבו כאן הבוקר לימיני ונתנו כתף להצלחת המבצע".

ראש עיריית אור יהודה וקריית אונו – אונו ניוז
חיסון ראש עיריית אור יהודה וראש עיריית קריית אונו (צילום אונו NEWS)

קריאה לתושבים מעל גיל 60 להתחסן

ראש עיריית אור יהודה, ליאת שוחט, מסרה: "מבצע החיסונים באור יהודה יוצא היום לדרך באופן רשמי עם כללית, וזו ההזדמנות לקרוא לתושבי העיר מעל גיל 60 להגיע להתחסן. אני מעריכה שתוך כשבועיים גם האוכלוסייה הכללית תיקרא להתחסן. החיסונים יאפשרו לכולנו לחזור לשגרת החיים שאנו כל כך מתגעגעים אליה. בהזדמנות זו אני רוצה להודות למנהלת המחוז ד"ר רייכנברג, שמסייעת לנו בכל שנדרש על מנת לשפר ולייעל את תהליך החיסון".

ראש עיריית קרית אונו, ישראל גל, הוסיף: "שאפו לשירותי בריאות כללית שנרתמה לטובת תושבי העיר והאזור ופתחה מתחם חיסונים בקריית אונו, ממש קרוב לבית. אני קורא לתושבי קרית אונו מעל גיל 60 לגשת להתחסן בהקדם האפשרי כדי שנוכל לנצח במהרה את הקורונה".

ענת מרדלר-קרביץ כללית קיראון
המנהלת האדמיניסטרטיבית של מרפאת קיראון. ענת מרדלר-קרביץ (צילום דוברות כללית מחוז דן-פ"ת)

בתוך כך, הדגישה המנהלת האדמיניסטרטיבית של מרפאת קיראון, ענת מרדלר-קרביץ, כי "חשוב מאוד לקבוע תור באופן מסודר דרך האפליקציה, האתר או המוקד הטלפון 2700*. זאת על מנת שהמטופלים יקבלו טיפול טוב ומהיר, למנוע התקהלות מחוץ למרפאה ולשפר את מערך התורים. אני מאחלת בריאות איתנה לכל מטופלנו בקרית אונו והאזור".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ירין כהן אח של הדר כהן ז"ל. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

בדרכה של הדר כהן ז"ל: אחיה ירין סיים קורס לוחמי מג"ב