יום רביעי , יוני 3 2020
דף הבית / שוחט נגד גרינברג: "ילדי אור יהודה אינם מצורעים"

שוחט נגד גרינברג: "ילדי אור יהודה אינם מצורעים"

ראשת אור יהודה, ליאת שוחט תקפה את ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג בעקבות החלטתו לאסור עליהם להיכנס לעירו: "זו בושה וכלימה, בורות וגזענות"

ראש העיר, ליאת שוחט צילום איתן אלחדז
ראש העיר, ליאת שוחט צילום איתן אלחדז

בפוסט שפורסם כעת על ידי ראשת עיריית אור יהודה, ליאת שוחט היא מתייחסת להחלטה של ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג למנוע מתלמידי אור יהודה להגיע לבתי הספר בפתח תקווה.

כך כותבת ראשת העיר: "נדהמתי לקבל דיווח כי ראש עיריית פתח תקווה, החליט על דעת עצמו לא לאפשר לתלמידי העיר שלומדים בבית הספר בעירו להיכנס למוסד הלימודים שלהם. הגדיל לעשות ראש העיר, ואף ריכז אותם (תלמידים בריאים לחלוטין) באולם ספורט ביום ראשון ללא ידיעת אף גורם וללא ידיעת ההורים".

לדבריה, "אין גבול לחוצפה. אף ראש עיר לא יהפוך את תלמידי אור יהודה למצורעים! פניתי אתמול למנכ"ל משרד החינוך שהבטיח לי כי נושא זה יטופל".

עוד היא מוסיפה כי, "תלמידי אור יהודה שאינם בבידוד הינם ככל תלמידי ישראל וכתלמידי פתח תקווה בפרט. זו בושה וכלימה, בורות ואפילו גזענות. ככל וההחלטה הזו לא תבוטל לאלתר, נדאג לפעול באופן דומה כלפי תלמידי העיר פתח תקווה שלומדים אצלנו בעיר".

ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג מסר בתגובה: "תפקידי לדאוג לבריאות תושבי פתח תקווה. אין פה גזענות או בורות אלא דאגה טבעית לשלום הילדים. שוחחתי עם שוחט והסברתי לה את העניין. מדובר בבית ספר מוכר שאינו ממלכתי. קיבלנו מידע שהרבה תלמידים שמגיעים מאור יהודה היו בחנות הפיראט האדום או שהוריהם היו והם בבידוד. גם תלמידים מפתח תקווה שנחשפו לחולים נשארים בבית ואנחנו נותנים להם מענה".

תגובה אחת

  1. גברת שוחט תפסיקי להתייפיף .המצב הוא מצב חירום וחובה על ראשות להגן מפני התפשטות המחלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

O PARK

אור יהודה מציגה – מיליון מ"ר של תעשייה ובילוי