יום שלישי , מאי 18 2021
דף הבית / טקס אכלוס פרויקט "אונו ואלי" בקריית אונו של חברת אאורה

טקס אכלוס פרויקט "אונו ואלי" בקריית אונו של חברת אאורה

באירוע שנערך אתמול בעיר השתתפו יעקב אטרקצ'י הבעלים, ראש העירייה, מר ישראל גל, והדיירים. 672 יחידות דיור ייבנו בפרויקט ב-8 בניינים, שניים מהר כבר אוכלסו

אכלוס פרויקט אונו ואלי בקריית אונו (צילום גיא יחיאלי)
חניכת פרויקט אונו ואלי בקריית אונו (צילום גיא יחיאלי)

פרויקט "אונו ואלי" הוא פרויקט פינוי בינוי במתחם בר יהודה בקריית אונו, שבמסגרתו פונו 216 יח"ד ותיקות ובמקומן ייבנו 672 יח"ד ב-8 בניינים בני 12-15 קומות. תמהיל הדירות בפרויקט – דירות 3-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

על התכנון אחראי משרד האדריכלים המוביל יסקי מור סיוון. לאחרונה אוכלסו שני בניינים בפרויקט ובהם 330 דירות, יתר הדירות צפויות להימסר במהלך השנה הבאה.

חנוכת פרויקט אונו ואלי בקריית אונו (צילום גיא יחיאלי- חברת אאורה)
אכלוס פרויקט אונו ואלי בקריית אונו (צילום גיא יחיאלי- חברת אאורה)

יעקב אטרקצ'י, מנכ"ל ובעלים של חברת אאורה ישראל: "חנוכת הפרויקט הינו אירוע מרגש במיוחד עבורי. במשך 8 שנים אנחנו עובדים על הפרויקט הזה וכמו בכל פרויקט, לראות את הדיירים עומדים נרגשים בכניסה לבניין החדש גורמת לי תחושת סיפוק גדולה.

זה הקסם בהתחדשות עירונית, לקחת בניינים ישנים ורעועים ובסוף להעניק לדיירים דירה חדשה ומרווחת בבניין חדיש. פרויקט אונו ואלי הוא פרויקט מיוחד – פרויקט כלכלי-חברתי מרגש שמושתת על שיתוף פעולה מלא עם הדיירים, שקיפות ושוויון.

בנוסף, פרויקט זה הוא הראשון בקריית אונו שמשלב אלמנטים של מיגדור עירוני: סביבה בטוחה לילדים, מדרכות נגישות, חניות לעגלות, הצללות, תאורת לילה ויום ועוד.

אאורה ממשיכה לצבור פרויקטים משמעותיים של פינוי בינוי באזורי הביקוש המשמעותיים ביותר באזור מרכז הארץ.

אנו מקדמים כיום 40 פרויקטים שונים ברחבי הארץ, מקימים למעלה מ-13 אלף יחידות דיור למגורים, ונמשיך לפעול לאיתור מתחמים מועדפים ולבנות את שכונות העתיד של ישראל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ארטיסטה גן אירועים בשרון