יום רביעי , פברואר 24 2021
דף הבית / אור יהודה: לשכת התעסוקה תיפתח מחר למוזמנים בלבד

אור יהודה: לשכת התעסוקה תיפתח מחר למוזמנים בלבד

החל ממחר ייפתחו לשכות התעסוקה שאינן בערים ובשכונות אדומות, ובדומה למתכונת שהייתה נהוגה בדצמבר, קבלת הקהל תוגבל למוזמנים בלבד. גם הלשכה באור יהודה תקבל קהל

בניין שירות התעסוקה באור יהודה (צילום אונו NEWS)
בניין שירות התעסוקה באור יהודה (צילום אונו NEWS)

החל ממחר (רביעי) ייפתחו לשכות התעסוקה שאינן בערים ובשכונות אדומות, ובדומה למתכונת שנהגה בדצמבר, כאשר קבלת הקהל תוגבל למוזמנים בלבד.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז

  הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו


עם התרחבות החזרה לשגרה מהסגר השלישי, מודיע היום (שלישי) שירות התעסוקה כי החל ממחר (רביעי, 24.2.2021) לשכות התעסוקה, שאינן בערים אדומות או הממוקמות בשכונות אדומות, תיפתחנה לקבלת קהל.

כזכור, לשכות התעסוקה נסגרו לקבלת קהל במרץ, עם כניסת ישראל לסגר הראשון, ונפתחו שוב בינות לסגרים (בין יוני לספטמבר ומראשית דצמבר ועד לכניסת הסגר השלישי לתקפו ב 27.12).

בדומה למתכונת הפתיחה שהונהגה ביוני ובדצמבר, גם הלשכות שתיפתחנה מחר תהיינה כאלה שאינן בערים אדומות או שאינן ממוקמות בשכונות אדומות ותפעלנה במתכונת מצומצמת בין השעות 8:30-12:00 בימים א-ה למוזמנים בלבד.

שירות התעסוקה באור יהודה (צילום אונו NEWS)
שירות התעסוקה באור יהודה (צילום אונו NEWS)

בימים האחרונים, החלו מתאמי ההשמה של שירות התעסוקה לקיים שיחות זימון טלפוניות, כאשר 24 שעות קודם למועד הפגישה יישלחו מסרוני (SMS) תזכורת לדורשי העבודה המוזמנים.

יובהר, כי כל דורש עבודה חדש יידרש להתייצב בלשכה תוך שבועיים מרגע הרשמתו ובאשר לדורשי העבודה הפעילים, אלו שיוזמנו – יהיו מי שסיכויי ההשמה שלהם בשלב זה, קרי לפי מידת פתיחת המשק, יימצאו כגבוהים יותר או שנמצא כלי תמך להשמה המתאים עבורם.

יצוין, כי משך המפגשים, שמטרתם ייעוץ תעסוקתי, הכוונה והשמה, ינוע בין 15-20 דקות, כאשר בכפוף להנחיות התו הסגול בכל רגע נתון לא יישהו בלשכה יותר משני דורשי השמה למתאם השמה אחד – כלומר, אחד נמצא בחדר בפגישת הייעוץ התעסוקתי עם מתאם ההשמה, בעוד השני ממתין לתורו באולם ההמתנה.

למותר לציין, כי הכניסה ללשכות תתאפשר בכפוף לדרישות משרד הבריאות באשר לחובת עטיית מסיכה, בדיקת חום בכניסה וכן הלאה.

יודגש, כי על דורשי העבודה שיוזמנו תחול חובת התייצבות מנדטורית ויהיה עליהם להתייצב בלשכות מידי חודש עד להשתלבותם מחדש במעגל העבודה.

בהקשר זה, בסוף השבוע האחרון קרא שירות התעסוקה למעסיקים לדווח לו על עובדים שיצאו לחל"ת ומסרבים לשוב לעבודה ולהיעזר במגוון הכלים העומדים לרשות השירות שיכולים לסייע בחזרתם המיטבית של דורשי עבודה למעגל העבודה ולהתאוששות המשק.

אפשרות הדיווח זמינה באתר האינטרנט של שירות התעסוקה בקישור כאן וכמו גם במוקד השירות בטלפון בימים א-ה בין השעות 8:00-16:00.

* כתובת שירות התעסוקה באור יהודה: רחוב היוזמים 8

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

פילוח מספר מתחסנים בבקעת אונו (צילום אונו NEWS)

מתחסנים בקעת אונו: אור יהודה עם קפיצה באחוזי החיסון