יום חמישי , יוני 4 2020
דף הבית / אור יהודה / ישיבת דירקטוריון ראשונה וטקס הדלקת נרות מרגש באור יהודה

ישיבת דירקטוריון ראשונה וטקס הדלקת נרות מרגש באור יהודה

החברה למתנ"סים בישראל קיימה, לראשונה מאז שבה לניהול רשת המרכזים הקהילתיים באור יהודה, ישיבת דירקטוריון בעיר, במעמד ראש העיר ליאת שוחט

הדלקת נרות וטקס באור יהודה
הדלקת נרות וטקס באור יהודה

החברה למתנ"סים בישראל קיימה, לראשונה מאז שבה לניהול רשת המרכזים הקהילתיים באור יהודה, ישיבת דירקטוריון בעיר, במעמד ראש העיר ליאת שוחט.

יו"ר דירקטוריון החברה למתנ"סים, אבי וורצמן הדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה עם הרשות, ושיבח את ראש העיר על הגיבוי הרב שניתן ל"נפגשים". "ניתן לראות עד כמה חשוב לרשות לתת מענה איכותי וראוי לתושבים לפי מידת הגיבוי והאחריות אשר ניתנת למרכז הקהילתי המקומי. אור יהודה היא דוגמה נפלאה לכך, החל מרמת האמון הגבוהה של ראש הרשות דרך יו"ר הנהלת מתנ"ס מחויב ונמרץ ועד אחרון העובדים המסורים ברשת המרכזים הקהילתיים".

ראש עיריית אור יהודה, ליאת שוחט אמרה שרשת "נפגשים" היא זרוע מרכזית של הרשות במענה על צרכי התושב ובהמשך סיפרה שבעבר שימשה כרכזת נוער במרכז קהילתי של החברה למתנ"סים בלוד, תפקיד שהשפיע עליה רבות. "העיר בתנופת פיתוח וצמיחה אדירה, האתגרים רבים ומשמעותיים, ורשת "נפגשים" מתמודדת איתם בהצלחה הודות להנהלה ציבורית מחויבת, כוח אדם, ניהול מקצועי והרבה לב ומחויבות לקהילה, בסופו של יום המטרה גם של הרשות בראשותי וגם של שותפתנו, החברה למתנ"סים, שכל תושב ירגיש משמעותי ושייך ויהיה חלק מהקהילה".

במהלך הישיבה הציג אלירן אליה, סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, את ההתקדמות הרבה שנעשתה הן במתן השירות לתושבים והן ביצירת חוסן קהילתי הודות לשיתוף הפעולה עם החברה למתנ"סים. הן שוחט והן וורצמן חלקו שבחים, ליו"ר ההנהלה אליה, וללאה כץ, המנהלת מטעם החברה למתנ"סים בישראל את רשת "נפגשים" באור יהודה, על הפעילות הענפה.

לאחר מכן, השתתפו חברי ההנהלה והדירקטוריון בטקס הדלקת נרות מרגש על-ידי צעירים עם צרכים מיוחדים מתוכנית "מעגלים" הפועלת ברשת המרכזים הקהילתיים באור יהודה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

GINDI. צילום: יח''צ

שלמו 100,000 ₪ ותוכלו לגור בשכונה המבוקשת ביותר בישראל