יום חמישי , ינואר 21 2021
דף הבית / סביון: פער של 75% בתקציב להכנת כיכר

סביון: פער של 75% בתקציב להכנת כיכר

למועצת סביון הובא לאישור תקציב בסך 800 אלף שקל להקמת ככר. לקראת הוצאת המכרז הוכן אומדן בסך 456 אלף שקל. לשאלת האופוזיציה מה פשר הפער הוסבר כי נעשה אומדן כללי בלבד, שלקח בחשבון ביצוע עבודות נוספות

מוטי לנדאו
צילום - דוברת סביון
ישיבת המועצה בסביון סיפקה לא מעט נושאים מעניינים.
למועצה הובא לאישור תקציב בסך 800 אלף שקל להקמת ככר. לקראת הוצאת המכרז הוכן אומדן בסך 456 אלף שקל והתעוררה שאלה מהו מקור הפער בשיעור 75%. התשובה שניתנה היא שלקראת אישור התקציב נעשה אומדן כללי בלבד, שלקח בחשבון ביצוע עבודות נוספות. לטענת חבר האופוזיציה דורון ויסברוד לא סופקו נתונים כמותיים לגבי הרכב האומדן הראשון הגבוה כמבוקש. "אנו סבורים שלצורך קבלת החלטות נדרשת הצגת נתונים מבוססים ומפורטים ונדרוש זאת בעתיד", הוא אומר.
דורון ויסברוד
דורון ויסברוד
המועצה אישרה תיקון לתקנון הקבורה המאפשר קבורת קרובי משפחה מדרגה ראשונה בקבורת מכפלה (בקומות, כך שלא נתפס שטח נוסף).
כמו כן, המועצה העניקה את התואר יקיר סביון לג'ו ברימה ולאפי סוויד ואת התואר תושבת מצטיינת לרינה ינקו. תמי בן נביא, מנהלת מחלקת החינוך, הציגה את הפעילות בתחום החינוך בסביון.
ויסברוד: "לאור הדגש שהמועצה שמה על נושא החינוך ולאור המשאבים המשמעותיים שמוקצים לכך, ביקשנו מעקב אחר התוצאות של המהלכים וכן שהן תוצגנה לציבור התושבים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

הדמיה פרויקט אונו סנטר באור יהודה (צילום סטודיו לומו)

אור יהודה: גשם החזקות בחרה את אלקטרה בנייה לבצע את פרויקט "אונו סנטר" תמורת כ-386 מיליון ש"ח