יום שני , ינואר 27 2020
דף הבית / מפגש שיתוף ציבור בנושא עירוב שימושים ביהוד-מונוסון

מפגש שיתוף ציבור בנושא עירוב שימושים ביהוד-מונוסון

ב-11 בנובמבר יתקיים באולם מופת מפגש שיכלול הרצאה ודיון בנושא התחדשות עירונית, בנוכחות ראשת העיר יעלה מקליס

הכניסה ליהוד
הכניסה ליהוד

איך משלבים גן ילדים או חנות מכולת בבניין מגורים? עירוב שימושים הוא מהאתגרים הבולטים הקיימים בכל פרויקט התחדשות עירונית בארץ, ועתיד להיות חלק משמעותי בשינוי פני מרכז העיר ביהוד מונוסון. ראשת העיר יהוד מונוסון יעלה מקליס והמינהלת להתחדשות עירונית בעיר, מקיימים מפגש תושבים על מנת לחשוף את התושבים לנושא, לשמוע על צרכיהם ולענות על שאלות.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


ב-11 בנובמבר בשבע בערב יתקיים באולם מופת ברחוב סעדיה חתוכה מפגש שיכלול הרצאה ודיון בנושא. את האירוע תפתח ראשת העיר יעלה מקליס, ולאחר מכן תתקיים הרצאה של האדריכל גיל שנהב, מומחה לבנייה לגובה ואחראי לתכנון שכונות מגורים רבות ופרויקטים בהתחדשות עירונית. בהמשך תישא דברים האדריכלית ענת לרנר, ראש המינהלת להתחדשות עירונית ביהוד מונוסון המובילה את התהליך, ובסיום ייערכו שיחות סביב שולחנות עגולים שבהם יוכלו תושבי העיר לקבל תשובות לכל שאלותיהם.

לרנר מסבירה כי "מפגש זה הוא חלק מסדרה של אירועים שיזמנו על מנת להנגיש את הנושא לתושבים ולקיים איתם בקשר רציף להצלחת התהליך. עירוב שימושים הוא מהנושאים שחוזרים ועולים בפניות התושבים אלינו: תושבים במרכז העיר שבתיהם עתידים לעבור התחדשות עירונית רוצים לדעת איך הדברים ייראו בפועל ואיך תהיה חווית החיים והמגורים בשכונה לאחר שתיבנה מחדש".

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה

ראש עיריית פתח תקווה לקריית אונו: אל תאיימו עלינו עם אגרת הגודש