יום שני , יוני 24 2024
דף הבית / כללי / מחפשים עורך דין לדיני משפחה וירושה בכפר סבא? אלו המומלצים

מחפשים עורך דין לדיני משפחה וירושה בכפר סבא? אלו המומלצים

הגעתם למסקנה שאתם זקוקים לעורך דין לדיני משפחה וירושה. מה עושים? ראשית, עליכם להבין כי יש צורך באחד כזה שמבין את האתגר שמולו, אחד שיודע כי לא מדובר רק בחתימה על מסמכים, אלא על הליכי גישור שיכולים לקחת זמן והרבה מאוד אורח רוח מנגד. בנוסף, יש צורך להתחשב גם במצבם ובטובתם של הילדים, אם יש כאלה ולהתנהל בצורה רגישה במיוחד

עורך דין לדיני משפחה וירושה בכפר סבא. צילום אילוסטרציה Canva

כשניגשנו לחפש עורכי דין לדיני משפחה וירושה בכפר סבא חיפשנו את אלו שידעו לזהות את הלקוחות, לנסח את המסמכים בצורה עדינה וטובה ולהוציא את הלקוחות שלהם, לחיים החדשים שלהם כאשר התהליך מסתיים כשהם “על הרגליים”, מכל הבחינות.

עו”ד אלי-לאון רייך (רו”ח)

דיני משפחה, ירושה, צוואות, גישורים ואפוטרופסות בכפר סבא וברמת גן.

נתונים מעודכנים מלמדים שבשנים האחרונות אחוז המתגרשים מקרב הזוגות הנשואים בישראל הולך וגדל ומגיע לכדי 35 אחוזים. הגידול באחוז המתגרשים מהווה אבן שואבת לעורכי דין רבים המבקשים למצוא פרנסתם בייצוגם של אחד הצדדים.

כל מי שחווה גירושין יודע שבהליך מורכב זה (במסגרת ההליך יש לנהל חמש תביעות:1) תביעה לגט. 2) תביעה למזונות ילדים.3) תביעה לחלוקת זמני שהות עם קטינים.4) תביעת מזונות אישה.5) תביעה רכושית), מעורבים מאבקים יצריים קשים רווי רגשות ואמוציות.

עורך הדין אלי לאון רייך (רו”ח). צילום פרטי
עורך הדין לדיני משפחה וירושה בכפר סבא אלי לאון רייך (רו”ח). צילום פרטי

המורכבות של הליך הגירושין מחד, וההיצע ההולך וגדל של עורכי דין מייצגים מאידך, מחייבים את הזקוק לייצוג בדיני משפחה או בדיני ירושה, לבחון האם מי שייצגו מצויד בכלים הבאים:

1. ניסיון עשיר.

2. ידע מקצועי רחב.

3. יכולת הקשבה והבנה, שירותיות ונועם הליכות.

4. סבלנות וסובלנות ללקוח.

5. זמינות בכל שעה ובכל מקום, אוזן קשבת וחריצות.

6. מחיר סביר.

7. יכולת ניהול מו”מ ומציאת פתרונות יצירתיים.

8. המלצות.

עורך הדין אלי לאון רייך (רו”ח) בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ניחן בכל הכלים הדרושים ויעידו על כך עשרות לקוחות מרוצים. לקריאת ההמלצות לחצו כאן .

לאחר שכיהן במשך שנים ארוכות בתפקידים בכירים במשק הישראלי, עורך הדין אלי לאון רייך, עוסק מזה שנים רבות רק בדיני משפחה, בדיני ירושה, בניכור הורי, בעריכת הסכמי ממון, בעריכת ייפוי כוח מתמשך, בגישורים ובוררויות בענייני משפחה והכל גם בין ידועים בציבור וזוגות חד מיניים. בין השאר עו”ד אלי לאון רייך מרצה בלשכה האקדמית של לשכת עורכי הדין בישראל ומעביר הרצאות במתנ”סים ובחוגי בית.

עורך הדין אלי לאון רייך חרט על דגלו שירות, מקצועיות ונאמנות ללקוח. יעידו על כך הישגיו הרבים בתחומים אלה.

ליצירת קשר עם עו”ד אלי-לאון רייך: 054-2473786

עורך דין לדיני משפחה בכפר סבא. צילום אילוסטרציה canva
עורך דין לדיני משפחה בכפר סבא. צילום אילוסטרציה canva

עו”ד טל חסון

עו”ד ומגשר טל חסון הוא בעל משרד עורכי דין עצמאי בכפר-סבא, שבו הוא מעניק ייעוץ משפטי מקצועי, יצירתי ומקיף בכל הנוגע לדיני המשפחה. במסגרת תחומי העיסוק שלו תוכלו לקבל שירות בנושא גירושין, צוואות, הסדרי ראייה, משמורת, אפוטרופסות, הסכמי ממון וגירושין, ידועים בציבור, ירושות ועוד. כמו כן, עו”ד טל חסון, מייצג את לקוחותיו בבתי הדין הרבניים ובבתי המשפט לענייני משפחה ברחבי הארץ. הוא מלווה את לקוחות המשרד במסירות רבה לכל אורך הדרך ונמצא שם בשבילם ברגעים החשובים.

ויצמן 34, כפר סבא.

 

עורכי דין לדיני משפחה וירושה בכפר סבא. צילום אילוסטרציה Canva
עורכי דין לדיני משפחה וירושה בכפר סבא. צילום אילוסטרציה Canva

עו”ד יעל אדר

עורכת הדין, יעל אדר, הינה מומחית בתחום דיני משפחה ומגשרת, אשר ניהלה מאז הסמכתה מאות תיקים סבוכים בתחום דיני המשפחה על כל היבטיו לרבות חלוקת רכוש, ביטול הסכמי ממון, סרבנות גט, ירושה ועוד. העובדה כי עריכת הסכמים היא תחום מאוד עדין, כאשר מדובר בהסכמים הנערכים בגין מצבים משפחתיים שונים, מחייבת את עו”ד אדר לגשת אל הנושא בעדינות וברגישות. עו״ד אדר מקפידה לשים דגש על כלל האספקטים הנדרשים במגוון ההסכמים ומשתדלת לצפות את העתיד ככל האפשר.

התע”ש 20 כפר סבא.

אייל רמתי משרד עו”ד

משרדו של עורך דין אייל רמתי עוסק במטריה הרחבה של דיני משפחה: הוא מייצג את לקוחותיו במקרי גירושין על הסוגיות המרכיבות אותם, החל מדמי מזונות, חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, משמורת ילדים ועד צוואות, ירושות, כולל כתיבת צוואות והתנגדויות לצוואה. בנוסף, עו”ד רמתי הוא בוגר קורסי גישור עסקי, משפחה וגירושין בהסכמה ומנחה טקסים אזרחיים כמו חתונות, לוויות ובר מצוות.

הסדנא 6 כפר סבא.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

עוברים דירה. צילום אילוסטרציה canva

עלייה חדה בביקוש לשכירות בקריית אונו

תפריט נגישות