יום רביעי , אוגוסט 21 2019
דף הבית / קריית אונו: טעם השבט – אירוע התרמה למען הקהילה

קריית אונו: טעם השבט – אירוע התרמה למען הקהילה

ביום שלישי שעבר התקיים ביוזמת צופי קריית אונו הפנינג "טעם השבט", אירוע קהילתי ייחודי לגיוס תרומות עבור גופים הפועלים למען הקהילה. שבטי גילעד ואון אספו 20 אלף שח

צופי קרית אונו תורמים לקהילה

בפארק רייספלד התקיימה הפעילות של שבט גילעד בנושא קולנוע. כל גדוד הציע למכירה עוגות ומגוון מוצרים מתוקים, ברוח הסרט שבחרו מראש. החניכים והחניכות הצליחו לאסוף באירוע עצמו כ-8,000 ש״ח לטובת עמותות שנבחרו על ידם במהלך פעילות מקדימה שהוקדשה לנושא.
צופי קרית אונו תורמים לקהילהבמקביל לכך, נערך אירוע במבנה שבט און, בהובלת ׳צוות הקהילה׳ של השכבה הבוגרת. גם בו הוצעו למכירה מאכלים מגוונים ונאספו 12,000 ₪ לטובת עמותות שונות בהתאם לבחירת החניכים. בנוסף, התקיים במקום מבצע התרמת דם של מגן דוד אדום, במהלכו נתרמו עשרות מנות דם.
צופי קרית אונו תורמים לקהילהבשני המוקדים השתתפו תושבי העיר והורים לחניכים שהביעו תמיכה וקנו מהמאכלים המגוונים והעשירים שהוצעו להם על ידי חניכי השבטים. האירועים נערכו במעמד ראש העיר ישראל גל ומנהלת המחלקה לנוער וצעירים שרון רוזנטל.
צופי קרית אונו תורמים לקהילה ראש העיר, ישראל גל מסר: "תענוג לראות את חניכי הצופים מתגייסים בלב פתוח לטובת גיוס תרומות. אני מודה לשכבות הבוגרות שהובילו את האירוע הססגוני וכמובן להורים שהכינו וקנו מגוון של מאכלים יצירתיים וטעימים. תודה גם לכל מי לקח חלק באירוע, שתרם מכספו ונהנה מהטעמים המיוחדים."

צופי קרית אונו תורמים לקהילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ארבל שרייבמן

המלצות לקראת החזרה ללימודים