שבת , יולי 2 2022
דף הבית / הורוסקופ שבועי: תחזית לילידי כל המזלות 19.6-25.6.22

הורוסקופ שבועי: תחזית לילידי כל המזלות 19.6-25.6.22

הורוסקופ שבועי 25.6.22-19.6.22. וגם הרחבה על מזל סרטן כולל תחזית שנתית. טיפ לילידי השבוע- בשבוע הקרוב ייכנס הכוכב מרקורי שמביא איתו תקשורת לבית תת ההכרה שלכם ויגרום לכם לרצות להיות יותר לבד ושקועים בתוך עצמכם. זה הזמן לחשבונות נפש.


הורוסקופ שבועי 19.6-25.6.22 . צילום canva
הורוסקופ שבועי 19.6-25.6.22 . צילום canva

התחזית השבועית מאת צילה שיר-אל אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית לפניכם.


רוצים להדליף? שלחו וואטסאפ

  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אונו ניוז


השבוע , נגיד מזל טוב למזל החודש סרטן.

תאריך המזל: בערך בין 22.6 ועד 22.7

אלמנט: מים, יוזם

סמל המזל: סרטן

איבר בריאותי רגיש: איברים פנימיים, קיבה, כליות, רחם

נאמנות: מאוד נאמנים.

תכונות חיוביות של המזל:

רגישים, אינטואיטיביים, נאמנים למשפחה ולחברים, אנשים ביתיים, אוהבים לטפל בזולת, זהירים ומחושבים בהחלטותיהם, מגוננים על הקרובים להם, משקיעים בסביבה בה הם חיים כדי לעשותה טובה יותר.

תכונות שליליות של המזל:

פגיעים ביותר, שומרים טינה, מפחדים לקחת סיכונים, בעלי נטייה למצבי רוח משתנים, מסוגרים ואינם חושפים את רגשותיהם, חשדנים ואינם ממהרים לקשור קשרים ולתת אמון באחרים.

תחזית כללית שנתית מזל סרטן 

שפע

סוף סוף הגיע כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר = צדק אל בית הקריירה שלכם ואתם תוכלו ליהנות מפרות ההשקעה שלכם עד לאחרונה. תקבלו הכרה מקצועית וחברתית על הדרך שאתם עושים ונראה שנפתח לכם מסלול שבסופו תוכלו לשדרג את החיים המקצועיים והחברתיים שלכם למעמד יותר גבוה ממה שאתם שרויים בו עד עכשיו. ההכרה לה תזכו תבוא לעיתים בדרך שתצטרכו מאוד להוכיח את עצמכם בצורות שונות של לקיחת אחריות, אך נראה שאתם תהיו מסוגלים לכך ואף לשתף אנשים קרובים שאתם סומכים עליהם בחששות האישיים שלכם. זוהי תקופה שיכולה להשפיע על שני מישורים בחייכם. האחד הוא תחום העבודה וכל מה שקשור לשותפות מקצועית שיישא פרי לצד התחלות חדשות.

הורוסקופ שבועי 19.6-25.6.22 כוכב יופיטר. צילום canva
הורוסקופ שבועי 19.6-25.6.22 כוכב יופיטר. צילום canva

המישור השני הוא התחום האישי. מאחר והשנה שלכם נפתחת כאשר כוכב היחסים הבין אישיים המוכר בשמו וונוס נמצא בבית החברים שלכם ונותן לכם יכולת לפנק ולהתפנק. חשוב וכדאי לנצל עובדה זו לשדרוג מערכות יחסים, על מנת להפיח בהם חיים חדשים.

במהלך השנה הקרובה ייפתחו בפניכם שפע של אפשרויות חדשות ותוכלו להתקדם מבחינה מקצועית בדיוק למקומות בהם חשקה נפשכם. יהיה זה בדיוק גם הזמן הנכון לחפש אפיקי מקצוע חדשים להתפתחות.

קושי

כוכב סטורן שגורם לעיכובים וקשיים נמצא כעת במקום המקושר עם בעיות והתלבטויות  בנושאי כספים ובעיקר אלה שמתקבלים על ידי אחרים כמו חובות או רשויות שלפתע פתאום אתם מגלים שמגיעים לכם כספים , אך הם עדיין לא מגיעים אליכם למרות שאתם זכאים על פי חוק. מאחר וכוכב זה נמצא כרגע בנסיגה, ועד לסוף השנה, ייקח זמן עד אשר תחומים אלה יזוזו לטובה עבורכם.

גם בשותפויות בחייכם ייתכן ויהיו שינויים שלא תרצו לעשות, אך אלה ייכפו עליכם על ידי השותפים בין אם אתם שכירים או עצמאיים. תאלצו להתחשב בדעתם ובהתאם לכך להתנהל. כמו כן, ייתכן והאחריות לה אתם נדרשים, תהייה כבדה מדי ויחסים מכל מין וסוג שהוא שלא ייבנו על בסיס של אמון, שהוא התנאי הראשוני למעשה בכל שותפות לא יוכלו להמשיך ויסתיימו להם.

בכל שנת 2022 ימשיך הכוכב גם להשפיע במקום המקושר עם האינטימיות בחייכם ולכן יהיה חשוב  מאוד שאת היחסים האישיים שלכם , בנוסף ליחסים פיזיים תבססו בעיקר על שיחות וחברות אמת שתעזור לכם למלא מצברים רגשיים שתזדקקו לכך. נראה שאתם כבר מבינים שללא עומק רגשי, לא ייתכנו יחסי אמת.

 

טלה 21 במרץ עד 19 באפריל

הכוכב שלכם מארס שמביא איתו עשייה, נמצא אצלכם במקום המקושר עם האופי הטבעי שלכם ולכן אתם נמצאים בהתלבטות  מה ואיך לעשות על מנת להשאיר לעצמכם מרווחי זמן שיעזרו לקידום האישי שלכם ומצד שני אתם עדיין רוצים לצאת בסדר עם אנשים הקרובים אליכם. זה בדיוק הזמן שבו עליכם להיזהר מחוסר סבלנות משמעותי שאופף אתכם לאחרונה, לצד הצורך לזרום עם החיים והנסיבות.

 

שור 20 באפריל עד 20 במאי

הכוכב וונוס שהוא גם הכוכב המקושר איתכם עומד להיכנס אל בית הכספים שלכם ומבשר על כך שתרצו לפנק את עצמכם בתחומים שונים שעד עכשיו לא הייתם בטוחים שאתם מוכנים לכך, ואולם, התחושה האישית שלכם שמנחה אתכם שבשלב זה צריך לחיות את החיים , מורה לכם שזה בהחלט הזמן לעשות זאת ובעיקר לילידי שני השלישים הראשונים של המזל, שלא חווים יותר את השפעת סטורן הכוכב המעכב.

 

תאומים 21 במאי עד 21 ביוני

אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות בחייכם וזהו זמן מצוין לעשות סוג של חשבון נפש שיעזור לכם לנווט את העובדה שאתם על פרשת דרכים וצריכים להחליט מה לעשות וכיצד לפעול כדי לקדם את עצמכם בעיקר במישור החברתי. כוכב האהבה והיחסים הטובים וונוס , נמצא בבית תת המודע שלכם, כך שנראה שאתם בטוחים שעכשיו זה הזמן לא לגלות את רגשותיכם האישיים במקום שאינכם חייבים לעשות זאת.

 

סרטן  22 ביוני עד 22 ביולי

אלה מכם שנולדו במחצית הראשונה יכולים כבר ליהנות מהשפעת כוכב ההזדמנויות בנושא הקרירה שלכם ואילו אלה מכם שנולדו במחצית השנייה של המזל עדיין צריכים להתאמץ כדי להוכיח את עצמכם, כיוון שרק בעוד כמה חודשים תוכלו ליהנות מהפירות של העשייה שלכם בתחומי הקריירה ועבודה. השתמשו באינטואיציה הטבעית שלכם במקום שעדיין אינכם יודעים כיצד לפעול.

 

אריה 23 ביולי עד 22 באוגוסט

אתם מתחילים עכשיו תהליך שנקרא תקופת טרום יום ההולדת ונראה שחשבונות הנפש שלכם גבוהים מהרגיל בשל העובדה שהשמש בשמיים מבקרת בבית תת המודע שלכם ומפעילה אצלכם תהליכים תת הכרתיים, שעד היום סירבתם לטפל בהם, והנה עכשיו אירועי החיים גורמים לכך שאתם נאלצים להתמודד עם מצבים חדשים ואתם נמצאים בתהליך מאוד משמעותי בחייכם.

 

בתולה 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

אתם נמצאים בתקופה שמבחינתכם אתם קוצרים את פירות ההצלחה לה קיוויתם וייחלתם מבחינה מקצועית וחברתית. אנשים שונים מחפשים את קרבתכם ואתם יכולים למנף בימים אלה את הרצונות שלכם תוך כדי חתירה להישגיות. זה בדיוק הזמן לחדד את כל הקשור ליחסים הבין אישיים שלכם בעיקר מבחינה מקצועית ולא לחשוש להגיד את דעתכם בכל פורום שהוא, עד שתקבלו מענה לבקשותיכם.

 

מאזניים 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

כאשר השמש בשמיים נמצאת במזל סרטן מבחינתכם זו תהיה תמיד תקופה מצוינת מבחינה מקצועית, כיוון שבתקופה זו תהיו עמוסים בתחומים ונושאים מקצועיים שיהיו מאוד חשובים לכם. ייתכן שלא תקבלו את הפרגון אותו אתם רוצים, מאנשים שונים מעבר לים איתם אתם נמצאים בקשרים עסקיים. ואולם אתם חייבים לבסס את היחסים שלכם עם אנשים על בסיס יושרה וכנות.

 

עקרב 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

הכוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים נמצא עכשיו במזל שור ומקרין אליכם את האנרגיה שלו על מנת לגרום לכם לעשות שינויים ולצאת לחרות וכל אחד בתחומו. מאחר ואתם מזל שנחשב מקובע ומפחד מאוד משינויים, ייתכן שכל אירוע מסעיר אתכם עד אשר אתם יוצאים מפרופורציה. אל תהיו קשים עם עצמכם. הדבר הראשוני אותו אתם חייבים לעצמכם, הוא להבין שלא כולם חושבים ומגיבים כמוכם .

 

קשת 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר

בחודשים הקרובים עדיין יהיה הכוכב סטורן בבית המקושר עם הסביבה הקרובה שלכם ולכן תהיו יותר מאופקים בתגובותיכם האישיות כלפי אנשים שאיכפת לכם מהם. אתם נאלצים לבחון את היכולות והגבולות שלכם כל פעם מחדש ולהתנהל בהתאם ולא לתת לכם להישאב מעל היכולות שלכם. הנושא שיהיה יותר קל השבוע יהיה בתחומי העבודה שלכם, שם תוכלו ליהנות מפריחה והתעוררות בנושא.

 

גדי  22 בדצמבר עד 19 בינואר

בתקופה זו שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת תמיד תגיעו למצב שבו תחוו מצבים שלמעשה יעמתו אתכם עם הצורך לבדוק מהם הגבולות שלכם מול עצמכם ומה אתם מוכנים לעשות על מנת להרגיש שהנה אתם לא מוותרים על עצמכם ובכל זאת אתם עושים מה שאתם רוצים. זה הזמן לחשבונות נפש ולפעול למען עשייה משמעותית שתיתן לכם תחושה של פריצת הגבולות של עצמכם.

 

דלי 20 בינואר עד 18 בפברואר

בחודש הקרוב תיכנס השמש אל בית העבודה שלכם ולכן קיימת סבירות גבוהה שתחום זה יעלה יותר על הפרק ואף שיחות עם הממונים שמבקשים ליצור שינויים. אלה מכם שכבר אינם עובדים ייתכן ובחודש הקרוב תצטרכו לטפל בנושאי בריאות שהזנחתם לאחרונה ולכן חשוב מאוד שתהיו ערניים לכל מה שמתרחש בגופכם ותבדקו במידת הצורך. כמו כן, חשוב לשמור על האנרגיה הטבעית שלכם.

 

דגים 19 בפברואר עד 20 במרץ

אתם עסוקים בכל הקשור לנושא המשפחתיות בחייכם ונראה שאתם בהחלט מקדישים לכך את מלוא תשומת הלב על מנת שתוכלו להיות שלמים עם עצמכם בקשר לכל מה שאתם דורשים מעצמכם ומהסביבה שלכם. מצפים לכם ימים נעימים עם צעירים מכם, אך ייתכנו חילוקי דעות ביניכם לבין אנשים קרובים במשפחה, ביחס לאייך אתם צריכים להתנהג עם הצעירים וגם עם המעגל הראשון של חייכם.

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

התחזית השבועית מאת צילה שיר-אל אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית. נייד 0522248626 אימייל [email protected]

צילה שיר אל. צילום פרטי
צילה שיר אל. צילום פרטי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

עיצוב ללא שם (58)

"זכייה בתחרות תעזור לי ליצור שינוי חברתי" הכירו את עדי יעקבי מקריית אונו