שבת , יולי 4 2020
דף הבית / גבעת שמואל: צוות צהרון "הכלנית" זכה בתחרות ארצית

גבעת שמואל: צוות צהרון "הכלנית" זכה בתחרות ארצית

בתחרות ארצית בין צוותי צהרונים מובילים בכל הארץ צוות צהרון כלנית של מתנ"ס גבעת שמואל זכה במקום הראשון

צוות צהרון כלנית של מתנ"ס גבעת שמואל
צוות צהרון כלנית של מתנ"ס גבעת שמואל

אין ספק שעניין של פעוטות וילדים והצוות המלווה אותם בכל שלבי גידולם הינו נושא חשוב מעין כמותו ונמצא על סדר היום בעולם כולו.

החברה למתנ"סים כוללת מאות מתנ"סים וצהרונים ברחבי הארץ אותם היא מנחה ומדריכה לאורך כל השנה. מנהלת "צהריים טובים"- רשת הצהרונים של החברה למתנ"סים, ערכה לכבוד יום הגננת הלאומי החל בחודש אפריל, תחרות של צוותים בצהרונים מכל הארץ.

כל מתנ"ס המליץ על צוות צהרון שלו שהוא חושב שהתואר מגיע לו. מתנ"ס גבעת שמואל המליץ על צהרון כלנית הכולל קבוצת גן שפתי ממלכתי וממלכתי דתי, צהרון משולב. "צוות צהרון כלנית הינו מקצועי מאוד וזאת בנוסף לייחודיות של הילדים הנמצאים בו", אומרת סמדר ברמן, מנהלת הגיל הרך במתנ"ס. לאחר ההחלטה פנו במתנ"ס להורי הילדים על מנת לקבל "אישור" לדברים ואכן ההורים חיזקו את ההחלטה, שלחו מיילים מרגשים ואפילו איך לא – סרטונים של ההורים עצמם מודים לצוות.

"צוות צהרון כלנית בניהולה של יוכבד עובדיה וצוות המדריכות גלית לב הר ורחלי יונה יצרו צהרון לדוגמא, וצוות זה כמודל לצוותים הטובים הנוספים שלנו יוצרים מסגרות מקצועיות ומבורכות לטובת הילדים וההורים כאחד", מציינת שירלי אחיטוב מנהלת המתנ"ס.

ביום חמישי האחרון הגיעו לצהרון כלנית עדית בוקאי מנהלת רשת "צהריים טובים" הארצית של צהרוני החברה למתנ"סים, ענת פליישמן, המנחה הפדגוגית הארצית של החברה למתנ"סים והעניקו לצוות תעודת הצטיינות ושי בסך  700 ₪ עבור פעילות או רכישת ציוד לצהרון. באירוע נכחו: שירלי אחיטוב- מנהלת המתנ"ס, סמדר ברמן-מנהלת הגיל הרך, מאירה עופרי- רכזת הצהרונים, אורית נאור- מנהלת מחלקת החינוך המיוחד בעירייה.

"תפעול צהרונים הינו אתגר לא קל הכולל  הענקת חום, אהבה, העשרה, ביטחון ובטיחות ואנחנו משקיעים רבות בצוותים ומלאי גאווה שאנו מצליחים בו", מסכמת סמדר ברמן מנהלת הגיל הרך במתנ"ס.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

כיתת ותיקים

מסיבת סיום לכיתת ותיקים בגני תקווה