יום שישי , אוקטובר 18 2019
דף הבית / קריית אונו / אנשי השבוע: בקריית אונו דואגים למעוטי היכולת

אנשי השבוע: בקריית אונו דואגים למעוטי היכולת

לקראת שנת הלימודים הקרובה ייאסף ציוד עבור תלמידים ממשפחות נזקקות בעיר.  נציגי תנועות הנוער ייטלו חלק במיזם 

אנשי השבוע
אנשי השבוע
במהלך ארבעה ימים בשבוע הקרוב, בימים שלישי עד חמישי 21.8 – 23.8, בין השעות 12:00 – 18:00 ובתאריך 24.8, בין השעות 11:00- 14:00, יעמדו נציגי תנועות הנוער העירוניות בפתח חנות "אופיס דיפו" בקניון קריית אונו ויאספו ציוד לבית ספר, כתרומה עבור תלמידים ממשפחות נזקקות, המוכרות ומטופלות על ידי האגף לשירותים חברתיים בעירייה.
מדובר בפרויקט ייחודי ביוזמה ובהובלה של יחידת ההתנדבות העירונית בשיתוף עם תנועות הנוער בעיר ו"אופיס דיפו". מטרת הפרויקט, שנקרא "תלמידים למען תלמידים", היא לעודד הורים וילדים לתרום ציוד חדש לבית הספר עבור ילדים אחרים בעיר, שידם אינם משגת, כך שבתחילת שנת הלימודים יוכלו להגיע לבית הספר בשמחה, בתחושת התחדשות ולהרגיש כמו כולם.

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים – אונו  News – אונו ניוז 
רוצים להגיב לכתבה? הכנסו לקבוצה –אונו  NEWS  – אתר החדשות של בקעת אונו

אנשי השבוע
אנשי השבוע
במסגרת שיתוף הפעולה עם "אופיס דיפו", תעניק החנות 20% הנחה על ציוד לבית הספר שייתרם, ובכך, לעודד את הקונים להשתתף בפרויקט המבורך הזה. בנוסף לכך, אין חובה לרכוש ציוד בחנות במקום וניתן להביאו גם אם נקנה בחנויות וברשתות אחרות.
ביחידה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים, מספרים על "ערכות בית ספר" שהכינו עבור תלמידים בשנה הקודמת ועל האושר על פניהם של הילדים, כשקיבלו אותן.
מי לא מכיר את ההרגשה, שהילד שלו יוצא מהחנות עם הציוד החדש כשכולו התרגשות ושמחה? הנה ההזדמנות של כל אחת ואחד מאיתנו לעשות עוד ילד אחד מאושר, מלבד הילד הפרטי שלנו ועל הדרך ליהנות ממתנת הנתינה.

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

שנת שירות בחול

אנשי השבוע – בני הנוער שמיצגים את ישראל מעבר לים