יום ראשון , אוקטובר 20 2019
דף הבית / אור יהודה הוקירה את נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה

אור יהודה הוקירה את נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה

זו השנה השנייה שנערך האירוע המרגש שנועד להוקיר את הנכים ונפגעי פעולות האיבה. הקהל התרגש מסיפורו יוצא הדופן של אייבי מוזס, יו"ר ארגון נפגעי פעולות האיבה שחווה טרגדיה אישית יוצאת דופן. אביהו מדינה הקפיץ את הקהל בהמשך הערב

אור יהודה הוקירה את נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה

זו השנה השנייה שעיריית אור יהודה מקיימת ערב הוקרה לנכי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה. בשבוע שעבר נערך בהיכל התרבות בעיר האירוע במעמד ראש העיר, ליאת שוחט וסגנה אפי גוטמן. בפתיחת הערב, הוקירו הנואמים השונים את נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, תושבי אור יהודה.
אור יהודה הוקירה את נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה

תחילה בירך עידן קליימן, יו"ר מחוז ת"א-יפו והמרכז בארגון נכי צה"ל, את הנוכחים וציין את העשייה החיובית בעיר לטובת נכי צה"ל. לאחר מכן שיתף אייבי מוזס, יו"ר ארגון נפגעי פעולות האיבה, באשר לסיפור האישי שלו. במהלך גל פיגועי הטרור הראשון של האינתיפאדה בשנת 1987 מדינה שלמה התאבלה על הטרגדיה של משפחתו, כאשר מחבל השליך בקבוק תבערה לתוך המכונית המשפחתית שגרם למותם של האם עפרה והבן הקטן טל. אייבי, אבי המשפחה, נותר עם שני הילדים הגדולים, ניר ועדי, שנפצעו קשה, ומאז הוא הפך לסמל ולאובדן, אך גם ליכולת עמידה ולשיקום מלא ואופטימיות.
אור יהודה הוקירה את נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה

ראש העיר, ליאת שוחט, פנתה לנכים ולנפגעי פעולות האיבה, וציינה: "מדינת ישראל חבה לכם חוב גדול, והערב הזה הוא רק חלק קטן מהאפשרות שלנו להחזיר לכם. לערב אחד כולנו מתכנסים כאן כגוף גדול כדי לחזק אתכם, ולהכריז שלעולם לא נזנח אתכם. הדור הצעיר חייב להכיר הן את סיפורי הגבורה יוצאי הדופן שלכם והן את סיפורי ההתמודדות שלא תמיד באים לידי ביטוי בחדשות או באמצעי התקשורת שבני הנוער צורכים".
אור יהודה הוקירה את נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה

במהלך הערב הופיעה להקת אלגרו מהמשכן למוסיקה ולמחול, ולאחר מכן עלה להופיע האמן המרכזי, הזמר אביהו מדינה שביצע את מיטב הלהיטים והפך את הערב לחוויה מושלמת.
צילומים: Rstudio

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מתעמלות מכבי קריית אונו משמחות חולים בתל השומר

מתעמלות קריית אונו עושות שמח בבית החולים תל השומר לרגל חג הסוכות