יום חמישי , מאי 28 2020
דף הבית / בחירות באור יהודה – מפחדים להתמודד מול שוחט

בחירות באור יהודה – מפחדים להתמודד מול שוחט

חמישה חודשים לפני הבחירות ואין מועמד אחד שמצהיר כי יתמודד מול ליאת שוחט באור יהודה. שני סגניה, בודקים עדיין את סיכוייהם לרוץ לראשות העיר

ליאת שוחט

לפני כשנתיים נכנסה לתפקידה ליאת שוחט, ונראה כי אף פוליטיקאי לא חושב שיש לו סיכוי להתמודד מולה בבחירות. חמישה חודשיים לפני הבחירות אף מועמד לא מצהיר כי יתמודד מול שוחט.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


שוחט אשר זוכה לאהדה בקרב רוב תושבי אור יהודה ונחשבת אחת מראשי הערים האהודים בבקעת אונו. כידוע בבקעת אונו, נמצא רוב של ראשות ערים ולא פעם עורכים התושבים השוואות בין ליאת שוחט מאור יהודה ליעלה מקליס מיהוד מונוסון וליזי דלריצ'ה מגני תקווה. שוחט זוכה לאהדה גדולה גם בקרב תושבי בקעת אונו.

עוזי אהרון
עוזי אהרון

אם כן, חמישה חודשיים לפני הבחירות ונראה כי אור יהודה אדישה לגמרי לבחירות הקרבות ולא ברור מה אחוז ההצבעה של התושבים שייקחו חלק אם רק שוחט תרוץ לבחירות. נתון שכמובן ייפגע בהרכב מועצת העיר ובמספר חברי המעוצה, דבר שייפגע בשוחט עצמה.

כזכור בסקר שנערך על ידי אתר אונו ניוז בתאריך 2 במרץ 2018 – סקר אונו NEWS – עוזי אהרון מוביל באור יהודה

סקר בחירות אור יהודה
סקר בחירות מרץ 2018

שני סגניה של ראש העיר, עוזי אהרון ואפי גוטמן מצהירים כי בשלב זה הם לא רצים לראשות העיר אלא רק כחברי מועצה. גורמים פוליטים באור יהודה יודעים לספר על עבודה קשה מאחורי הקלעים של השניים כדי לבנות מחנות ולחזק את כוחם הפוליטי. לשוחט מספר מתנגדים בעיר אשר חוברים כרגע אל שני סגניה וביחד מנסים ליצור גוש שאולי יוביל בהמשך למועמדות של אחד מהם לראשות העיר.

אפי גוטמן
אפי גוטמן

בסקר לתושבי אור יהודה על חבר המועצה הפעיל ביותר זכה אפי גוטמן ברוב קולות המצביעים.

חברי המועצה המצטיינים באור יהודה

מספר אחד מתושבי העיר – "ליאת שוחט לא תבחר לקדנציה שנייה נוספת באור יהודה. אנחנו מכינים את השטח ומדברים עם תושבים, יש ביקורת גדולה עליה על הרבה דברים, אין ספק שהיא קידמה את העיר. אבל היא זנחה פעילים רבים שהלכו איתה. כל הפוליטיקאים כרגע מפחדים להצהיר כי ירוצו לבחירות כי הם מפחדים על הכסא שלהם, חלקם מקבלים משכורת מהעירייה. אבל עוד חודשים פתאום יכריזו כי ירוצו לראשות העיר, אולי הם לא יזכו אבל הם חייבים לשפר את כוחם למועצה הבאה ואולי לקבל תפקיד של סגן ראש עיר בשכר. כבר היום אנחנו יודעים שיש נתק מוחלט וביקורת נוקבת של אחד מסגניה עליה".

האם ייכנס שחקן פוליטי חדש לעיר מטעם אחת המפלגות הגדולות? האם יתאגדו קבוצת צעירים להריץ מועמד חדש לראשות  העיר?, כל אלה שאלות פתוחות כרגע. נכון להיום גם אם בישיבות ליליות מתכננים להדיח את שוחט, המציאות מראה שאין אף מועמד שמצהיר כי יתמודד מולה בבחירות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

אלירן אליה. צילום: זהר מואטו

עכשיו התור לאהבה: סגן ראש העיר יוצא מהארון בפוסט מרגש