יום שבת , דצמבר 14 2019
דף הבית / חדשות חמות / בשורה באור יהודה – הוזלה בארנונה

בשורה באור יהודה – הוזלה בארנונה

מועצת העיר אישרה הוזלה בגובה שני שקלים למטר במיסי ארנונה על דירות קטנות עד 90 מ"ר. כך מפחיתים את הנטל על זוגות חד הוריים, סטודנטים, עולים חדשים ומעוטי יכולת. ליאת שוחט, ראש העיר: "נמשיך לסייע עבורם ככל שניתן"

דירות באור יהודה

משרד הפנים ומשרד האוצר נעתרו לבקשת עיריית אור יהודה להפחית את מיסי הארנונה לשנת 2018 עבור דירות שגודלן אינו עולה על 90 מ"ר. במהלך השבוע שעבר הובא בפני מועצת העיר התיקון לצו הארנונה שבמסגרתו ניתנו ההנחות המדוברות לארבעה סיווגים בצו. המטרה בהפחתה היא לאפשר סיוע לאוכלוסיות המגוונות שמחזיקות דירות קטנות, כגון סטודנטים, עולים חדשים, הורים עצמאיים ומעוטי יכולת.

בהתאם להנחה שניתנה, עבור דירות ששטחן עד 90 מטר תינתן הנחה בגובה של שני שקלים למטר. ראש העיר, ליאת שוחט, בירכה על החלטת מועצת העיר, וציינה: "אנו מודעים לקושי שקיים עבור אוכלוסיות מסוימות בעיר לעמוד בנטל מיסי הארנונה, ועל כן ביקשנו וגם קיבלנו אישור להפחית את המיסים עבור הדירות הקטנות בעיר. אנו נמשיך לעשות כל שביכולתנו כדי לסייע עבורם, ואני מודה לשר האוצר משה כחלון ולשר הפנים אריה דרעי שנעתרו לבקשתנו, ולמועצת העיר על כך שאישרה את ההפחתה הזו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

העץ שקרס ברמת פנקס

מנזקי הסופה: עץ קרס על בית ברמת פנקס