יום שלישי , ינואר 28 2020
דף הבית / הקרב על ראשות העיר יהוד – "מקליס לכי הביתה"

הקרב על ראשות העיר יהוד – "מקליס לכי הביתה"

יוסי בן דוד, המועמד לראשות העיר יהוד מונוסון מסיר את הכפפות במאבק מול מקליס על ראשות העיר. ״עשי דבר אחד טוב בכל הקדנציה שלך ולכי לך לשלום"

יוסי בן דוד
יוסי בן דוד

יוסי בן דוד המועמד המוביל לראשות העיר וראש העיר לשעבר אמר בעקבות הכפשותיה של מקליס – ״לאחר שמקליס ראתה את הסקרים והבינה את מצבה הקשה היא חשפה את פרצופה האמיתי והתחילה ללכלך ולהכפיש.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


מקליס חושבת ששכחתם.  – שכחתם את הניהול הכושל שלה לאורך 5 שנים ארוכות, את חוסר העשייה שלה בכל תחום עירוני, את יחסי האנוש הכושלים שלה, את 5 המנכלים שברחו, את 6 דוברים שנמלטו, את גדוד עוזרים שנחלצו בעור שיניהם, את ישיבות מועצה שהתפוצצו, את המיליונים שבזבזה עקב החלטותיה הכושלות, את חוסר המקצועיות בבחירותיה והחלטותיה  ואת התוצאות של כל התנהלותה הכושלת שכולנו חיים יומיום

נכשלת מקליס תודי בזה. את יודעת את זה הציבור יודע את זה ואוסף הפורשים ממך יודע מזה. לא יאה לראש עיר מכהן להתנהל ולהתבטא כפי שאת מתבטאת, גם אם זה מעשה יאוש. עשי דבר אחד טוב בכל הקדנציה שלך ולכי לך לשלום״.

3 תגובות

  1. לאן נעלמה הכתבה מהבוקר שיעלה מסירה את הכפפות וכפישה את שמו הטוב של יוסי?

  2. הורידה את הכתבה שמקליס החליטה להכפיש את יוסי בן דוד
    על כתב האישום הזה , היא עושה יד אחת עם האתר הזה ! גקלין סוויה יעלה מקליס והתנועה לאיכות השלטון. הכתבה תגיע לבית משפט התנועה לאיכות השלטון הולכת עם מתמודדת ספציפית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בית משפט

נהג אוטובוס הורשע בגרימת מותו של תושב אור יהודה