יום שלישי , ינואר 28 2020
דף הבית / לראשונה ביהוד-מונוסון: העירייה תציב עמדות לשריפת חמץ

לראשונה ביהוד-מונוסון: העירייה תציב עמדות לשריפת חמץ

בבוקר יום שישי, ערב חג הפסח, יוכלו תושבי העיר לבער את החמץ בעמדות מסודרות בעשרה מוקדים ברחבי העיר. ראש העיר, יעלה מקליס: "המטרה היא לשמור גם על בטיחות התושבים וגם על איכות הסביבה".

אש. אילוסטרציה

עיריית יהוד-מונוסון תציב השנה לראשונה עמדות מוסדרות לשריפת חמץ.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


וואטסאפ יהוד מונוסון

ביום שישי בבוקר, ערב חג הפסח וזמן קיום מצוות ביעור חמץ, ימתינו לתושבי העיר עמדות בעשרה מוקדים ברחבי העיר: רחבת בית הכנסת היכל אלעזר; רחוב מרבד הקסמים מול בית הנוער; גינת עץ האפרסק בחניון הכורכר; רחוב ביאקובסקי ליד המועצה הדתית; שכונת מוהליבר על יד הפרדס; רחוב בן צבי מול תיכון יגאל אלון; רחוב שבזי פינת נורדאו; רחבת ישיבת אור לשבים ברחוב רמז; חניון מתחם השמחה; רחוב מוצקין פינת מנחם בגין.

סגן ראש העיר, שימי בונפיל: "היוזמה הזו תאפשר לתושבים המעוניינים בכך לבער את החמץ באופן מסודר ובטוח ליד הבית. כך יימנעו סכנות הכרוכות בהבערת אש בשטח ציבורי".

ראש העיר, יעלה מקליס: "העירייה פועלת על מנת לספק שירות ומענה לצרכים של כלל תושבי העיר, בד בבד עם שמירה על הן בטיחותם והן על פני העיר והשטחים הציבוריים. אני מאחלת חג שמח ובטוח לכולם".

הצבת עמדות ביעור החמץ היא רק אחת מהפעולות הרבות שעשתה העירייה לקראת החג, ובהן תגבור מערך פינוי האשפה, פינוי הגזם והגרוטאות וחישוף עשבייה בשטחים פתוחים. כמו כן, החלה העירייה מבעוד מועד להכין את העיר לקראת ימי הזיכרון והעצמאות בהצבת דגלים ותאורה בכל רחבי העיר. פעולות אלה יימשכו גם לאחר החג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בית משפט

נהג אוטובוס הורשע בגרימת מותו של תושב אור יהודה