יום ראשון , ספטמבר 15 2019
דף הבית / אנשי השבוע / יום מעשים טובים בבקעת אונו

יום מעשים טובים בבקעת אונו

יום מעשים טובים 2018 בבקעת אונו, שני מיליון אזרחים לקחו חלק ביום מעשים טובים בישראל.

יום מעשים טובים", פרויקט הדגל של עמותת "רוח טובה", המרכזת את כל הזדמנויות ההתנדבות בישראל במקום אחד, הפך כבר למסורת, והשנה – שנתו ה-12 – הגיע לשיא מספר המשתתפים, כשלמתנדבים המתינו אלפי פעילויות בכל רחבי הארץ, והם מצדם עצרו לרגע את מרוץ החיים והקדישו כמה שעות כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר.
יום מעשים טובים 2018

הרעיון המרכזי מאחורי ייסודו של "יום מעשים טובים", הוא שכל אדם יכול לעשות מעשה טוב למען הזולת, מעשה טוב גדול או קטן, שמסייע לאחר, משמח אותו, משפר את חייו ומהווה דוגמה לאופן שבו העולם שלנו יכול להיראות כל יום בשנה. אלא שהניסיון מלמד כי בעקבות היום הזה, שמעלה למודעות את הפשטות שבעשיית הטוב, אנשים רבים מבקשים להתנדב באופן קבוע. 
יום מעשים טובים 2018

"היום הזה, שנולד לפני כ-12 שנים, חצה גבולות והפך לגורם בינלאומי מאחד בזכות הפשטות שבו ובגלל היכולת של כל אחת ואחד להתחבר אליו ולקחת חלק ביוזמה שמהווה יום שיא לעשיית טוב כל השנה", אמרה אשת העסקים, הפילנתרופית ויוזמת "יום המעשים הטובים", שרי אריסון.
יום מעשים טובים 2018

רפי אלול, יו"ר עמותת "רוח טובה" המנהלת את היוזמה הוסיף כי "'יום המעשים הטובים' הוא רק סמל וזרז לתחילתה של פעילות התנדבותית. אנשים וקבוצות שמצטרפים אלינו ממשיכים לרוב להתנדב במשך כל השנה."
יום מעשים טובים 2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ילדים חולי סרטן בתחנת כיבוי האש

אנשי השבוע – לוחמי האש למען ילדים חולים בסרטן