יום חמישי , ינואר 23 2020
דף הבית / 5.7 שקלים לשעה: באיזו עיר משלמים הכי הרבה על חנייה?

5.7 שקלים לשעה: באיזו עיר משלמים הכי הרבה על חנייה?

מערכת אונו ניוז ערכה בדיקה מקיפה בבקעת אונו כדי לברר כמה אתם משלמים עבור חנייה, יהוד מונוסון מובילה את הרשימה עם 5.7 שקל לשעה, קריית אונו סוגרת אותה עם 4.9 שקל בלבד

כחול לבן
כחול לבן
יהוד מונסון היא העיר הכי יקרה בבקעת אונו לחנות בה (5.7 שקל לשעה). העיר הכי זולה היא קריית אונו (4.9 שקל לשעה) – כך עולה מבדיקה של אונו ניוז.
על פי נתוני אפליקציית "סלופארק" ו"פנגו" אין אזכור לתו תושב בעיר. כלומר, תושבי העיר משלמים בדיוק  את אותו המחיר כמו תושבי חוץ. זמן החניה המקסימלי בעיר עומד על 3 שעות בלבד.
דוחות קריית אונו
מיד אחרי יהוד נמצאת אור יהודה שגובה 5.4 שקל עבור שעת חנייה. תושבי אור יהודה ובעלי תו תושב בעיר לא ישלמו חנייה באזורים רבים בעיר מלבד אזור "מתחם בילויים וקניות", בו ישלמו תושבי העיר 2.7 שקל לשעת חנייה. זמן החנייה המקסימלי בעיר באזור "תעסוקה יומי" עומד על 12 שקל לעומת שלוש שעות בשאר האזורים בעיר.
דוחות החניה המזוייפים ביהוד
דוחות החניה המזוייפים ביהוד
גבעת שמואל במקום השלישי בבקעה עם תעריף של 5 שקל עבור שעת חנייה. אין הנחה לבעלי תו תושב בעיר וזמן בחנייה המקסימלי בעיר עוד על שעתיים בלבד.
במקום האחרון נמצאת קריית אונו עם מחיר של 4.9 שקל לשעת חנייה. תושבי קרית אונו בעלי תו תושב לא ישלמו עבור חנייה בשום חלק בעיר. זמן החנייה המקסימלי בעיר עומד על 12 שעות.
עיריית קרית אונו
למרות המחיר הנמוך יחסית של קריית אונו, הערים בבקעת אונו יקרות יותר בתשלום עבור שעת חנייה משכנותיהם בסביבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

דני וידיסלבסקי

הכל פוליטיקה: איך החמאס מנצח את ישראל?