יום שני , אוגוסט 19 2019
דף הבית / אור יהודה / אור יהודה – נבחרה יו"ר מועצת הנוער העירונית

אור יהודה – נבחרה יו"ר מועצת הנוער העירונית

ליאור גאולה, תלמידת כיתה י' בתיכון יובלים, נבחרה למועצת הנוער העירונית באור יהודה, "הפרלמנט". פרט אליה, נבחרה מועצה חדשה ומונו בעלי תפקידים נוספים. גאולה: "מאחלת לנו דרך צלחה ושנה מלאת הגשמות"

מועצת נוער אור יהודה

חודש לאחר פתיחת שנת הפעילות של "הפרלמנט", מועצת הנוער העירונית באור יהודה המורכבת מבני נוער המייצגים בתי ספר, תנועות נוער וארגוני נוער שונים הפועלים בעיר, נבחרה יושבת ראש חדשה – ליאור גאולה, תלמידת תיכון יובלים בעיר.
כידוע, תפקיד המועצה לייצג את הנוער בעיר מול מחלקת הנוער ולהוביל פרויקטים, אירועים ופעילויות שונות עבור בני הנוער בעיר. כחלק מפעילותם השוטפת, מתכנסים חברי הפרלמנט אחת לשבוע לפעילות ודיון בתחומי מנהיגות והעצמה אישית, ובאמצעותם עוסקים בסוגיות הקשורות לבני הנוער בעיר.

לכתבות נוספות בנושא חינוך באור יהודה:
תיכון יובלים יוצא לדרך חדשה
טקס מצטייני פרח

במהלך חודש דצמבר, נציגי הפרלמנט כתבו תקנון מקצועי על פי אמות מידה, כללים, יעדים וחזון שהם הציבו לעצמם, ובהמשך ישיר לכך ביצעו בחירות דמוקרטיות לתפקידי מפתח במועצה. מלבד ליאור גאולה, נבחרו בעלי תפקידים נוספים במועצה, כגון מזכ"ל המועצה, אריאל מאפרי, דוברת המועצה, עדי שמואל, והנציג המחוזי של הפרלמנט, אליהו מינץ. בהמשך ייערכו בחירות משלימות לתפקידים נוספים כמו סגן יו"ר, מבקר ויושבי ראש בוועדות השונות.

דורין דר, מנחת הקבוצה של הפרלמנט, בירכה את הנציגים הנבחרים ואמרה בגאווה: "מועצת הנוער העירונית היא המקום להביא לידי ביטוי את כל וקול הנוער בעיר, וזה המקום שמגיעים אליו בשביל לשנות. אני בטוחה שנצליח לעשות דברים טובים יחד ושעוד ישמעו עלינו. שיהיה לנו בהצלחה".

ליאור גאולה, היו"ר הנכנסת, סיפרה בהתרגשות: "אחרי שלוש שנים במועצת הנוער העירונית שבהן עסקתי בתפקידים שונים, אני מרגישה שקיבלתי את כל הכלים למנהיגות ועכשיו אני מוכנה להוביל אותנו לדרך חדשה. אני מאחלת למועצת הנוער החדשה דרך צלחה ושנה מלאת הגשמות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חברת הכנסת מאי גולן עם אמה במוזיאון

ח"כ מאי גולן במוזיאון מורשת יהדות בבל באור יהודה: "בלתי נשכח"